| SuzanaStan a întrebat:

Cum se aplica secretul (legea atractiei) zi de zi? eu nu prea reusesc, de exemplu daca vreau sa ma caute cineva intr-o ora cum as putea obtine asta? Dau funda! Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| GeooFenomenala a răspuns:

De fapt cei care ti-au raspuns gresesc... Secretul vrea sa zica : GNDITI POZITITV PENTRU A VA IMBUNATATI VIATA. Trebuie de fiecare data sa gandesti pozitiv, insa nu doar sa visezi si sa astepti sa te sune el.Crezi ca daca te gandesti la el incontinu o sa cada din cer? laughing Spune-mi ca nu te asteptai la asta.Pentru a da roade nu visa numai, fa ceva pentru al atragee astfel incat sa te sune, si cand faci acel lucru gandeste-te ca vrei reusi la asta se refera legea atractieiwinking baftaa sper ca te-am ajutat :p

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merge asa se zice ca trebuie sa te multumesti cand va fi momentul si cu cat gandesti mai mult la ceea ce vrei vine mai repede sau se intampla mai repede, oricum e complicat ca uneori mai gandesti ceva rau si se pierde sirul optimismului.

| neutrino a răspuns:

Ai uitat de legea respingerii.

| Oana92 a răspuns:

Offf...nu mai luati mot-a-mot ce vedeti in filmul ala. Nu funtioneaza chiar asa. De fapt ideea e ca daca te gandesti intens la un lucru si te imaginezi avand parte de el vei fi mai motivat sa lupti pe a-l atinge.

Si totusi, e bine sa nu exagerezi, altfel vei ajunge sa traiesti doar in ...imaginatie.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca esti fata stii, nu se poate altfel. Poate nu ai descoperit inca.happy
Zambetul si ochii sunt totul..plus atitudinea care te face pe tine sa te simti atragatoare. Si daca tu te simti atragatoare, ceilalti te vor vedea la fel

| SatanLovesYou a răspuns:

Nici macar sa nu incerci sa folosesti secretul pentru astfel de lucruri nefolositoare! Din respect, ok?

| SuzanaStan explică (pentru SatanLovesYou):

Era doar un exemplu, ce imi doresc eu cu adevarat. este sa fiu cu baiatul pe care il iubesc si chiar il vreau cu adevarat! nu prea stiu cum sa procedez mai exact! big grin

| SatanLovesYou a răspuns (pentru SuzanaStan):

Nu te limita la doar atat. O sa regreti.

| beautifullie a răspuns:

Am incercat si eu si nu a functionat. Incearca doar sa gandesti pozitiv mereu. fara scop. cand gandirea ta se ascunde in spatele a ceea ce astepti sa se intample, nu se intampla. intelegi? adica daca tu te porti intr-un anume fel pentru a obtine foloase, legea atractiei nu se mai aplica.

| InsertName a răspuns:

Uuuuu,te-ai uitat la filmul ala deci. Trebuie sa vrei cu adevarat sa se intample. Nu te dai batuta, sa speri iar daca nu iese inseamna ca nu este chiar ceea ce iti doresti, desi asta e impresia ta. Crede-ma, functioneaza asta. Cel mai important este sa vrei cu adevarat, sa stii ca o sa se intample..nu azi, nu maine.da peste cateva zile o sa vezi.