| marinka25 a întrebat:

Cum se descide si cum se pune un prezervativ?

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Buna! se rupe ambalajul prezervativului unde arata semnul, cu atentie, astfel incat sa nu cumva sa rupi si prezervativul. este mic cand il deschizi, dar se pune pe capul penisului si se trage in jos.

6 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Nu pot sa iti explic. Sfat : Cumperi o cutie de prezervative (ups/durex) si vezi ca au manual de instructiuni. Bafta. Funda?

| missoriginal a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Deci chiar ai scris astalaughing

| Nordic a răspuns:

Scrie pe plic. Tu vrei sa faci sex si nici nu sti sa-l folosesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Omg...voi chiar intrebati orice pe aici...

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru anonim_4396):

Totuşi e una din cele mai normale întrebări pentru categoria asta.

| Demonull a răspuns:

No..nu da bani pe prezervative ca daca ai pus intrebare sigur esti mic.Cumpara un pachet de gume mai bine si uita de intrebarea asta!