| viataeopoveste a întrebat:

Cum se excita un baiat?

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Repede, un simplu gand e de ajuns sa-mi vina pofta laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vizibil

| Medema a răspuns:

Vezi tu!

| Danysan a răspuns:

Cel mai Rapid se Intampla daca vede o fata Imbracata sexy sau daca acea fata incepe sa isi dea jos lenjeria usor.PE de alta parte daca vb de Iubita ta cel mai mare grad de excitare e cand ti se face Sex Oral.E cea mai tare Senzatie.

| ClauditaSmile a răspuns:

Saruturi pe gat andomen spate masarea organelor genitale

| DeathReaper a răspuns:

Pune-i mana multiplicatorul de oameni si fa-ti de cap. Daca ai curajul laughing.
Sau saruta-l pasional si muscal de gat.
P.S: Sa iti iei un servetel daca ii pui mana acolo ca suntem mai rai ca fetele cand suntem excitati laughing

| Loola19999 a răspuns:

Sa-l saruti dupa ureche, sa-l musti de buze tare, sa-l musti de gat, iar daca vrei sa ajungi departe, sa-l atingi in zone intime. Funda?

| user555 a răspuns:

Depinde daca ajungi acolo happy

| andreiboss123 a răspuns:

Cand vine o fata si ii pune mana in locuri intime.