| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca in ziua de azi femeile sunt atat de dornice si nerabdatoare sa pozeze nud si sa-si arate partile intime in poze si reviste pentru adulti? Ce le face sa se dezbrace asa de repede in fata unui aparat foto/video? Vor cumva doar sa-si vanda marfa si considera ca cu cat si-o expun mai bine cu atat se gaseste mai repede un cumparator?hee hee

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foamea de bani! Făr ei nu poți trăi.
Pa, pa.

| BlancaFantasma a răspuns:

Banii fac pamantul sa se invarta...:))

http://www.youtube.com/watch?v=lX1FBJG7Dkg

| darrio2007 a răspuns:

Money,money,money!

| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca sunt nebune!

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pai parerea mea e ca genu astea de fete stiu ca tot ce le-a ramas nu este nimic alceva decat imaginea asa ca ele vor sa fie invidiate de cele care exceleaza pe mai multe domenii( invatatura, talent ect.) Se considera mai bine apreciate de barbati decat daca ar face ceva util si decent

| Merry24 a răspuns:

Acele femei care fac asa ceva sunt printre cele pe care nu le ia nimeni de sotii

| eliaclodia a răspuns:

La inceput cred ca marea majoritatea nu constientizeaza ce fac. Sunt presate psihic de cerintele speciei, dintre multe alte cerinte. li-se deschide intamplator sau nu calea si hop fara sa se gandeasca mult. Ele nu stiu in acel moment ce va urma, nici nu isi pot imagina macar. Cam ca atunci cand multe din ele fac sex prima oara, sau se marita, sau fac primul copil, nu stiu ce va urma.

| SweetyNuta a răspuns:

Exact acele persoane sunt extra mândre de ele şi cred că dacă o să-şi arate părţile intime o să fie apreciate şi luate mai mult în seamă.Sau poate că le e foame de bani, precum a menţionat şi "Legiuitoarea". Părerea mea că corpul unei femei ar trebui săl cunoască doar un singur bărbat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E caldura mai mare vezi inclazirea globala e de vina sigur

| CRIS1980 a răspuns:

Money is the power and power is the money
singurul motiv