| Matei_Madalina_1994 a întrebat:

Cum se face sexul sau dragostea

Răspuns Câştigător
| moartetiganilor a răspuns:

Multi n-au bani de carte de limba romana...

8 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Sexul inseamna satisfacerea unor nevoi fiziologice doar cu trupul, in timp ce 'a face dragoste' inseamna a face sex cu dragoste, cu sufletul daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| neutrino a răspuns:

Te uiti la animale, de exemplu la caini, si vezi cum se face sex. Cu dragostea e mai greu, ea se traieste, nu se face.

| FloRyX002 a răspuns:

Dupa cum ai postat intrebarea asta ai fi o pustoaica de vreo 12 -13 ani sau chiar mai mica cauta pe net sigur gasesti si la varsta asa ce iti trebuie tie sex?

| Matei_Madalina_1994 explică (pentru FloRyX002):

De ce te bagi tu eu nu sunt madalina matei si sunt doar vulpe marius din Bucuresti str duminitrescu la liceu ultimul an si am 20 de aniii

| FloRyX002 a răspuns (pentru Matei_Madalina_1994):

Si u stii cum se face sexul?

| adyii a răspuns:

Idd de mes adrianuseri si te ajut la ce doresti u

| paunvalentin a răspuns:

O bagi o scoti o bagi o scoti o bagi o scoti...

| Matei_Madalina_1994 explică:

Apropo eu sunt vulpe marius poate iti trebuie tie. apropo eu nu sunt madalina matei si sunt marius vulpe sunt din Bucuresti strada dumitresc si sunt in clasa a 12 si apropo am 20 de ani care este treaba ta, vrei sa o stii nu te intereseaza pe tine ce fac alti pe TPU