| Bugyyoana a întrebat:

Cum se face testul de sarcina?

Răspuns Câştigător
| emil11 a răspuns:

Iti bagi o matura in fund, daca intra mai putin de juma' inseamna ca esti gravida.

| anonim_4396 a răspuns (pentru emil11):

Dar trebuie sa o faca pe stomacu gol ca daca a mancat nu intra matura si se face confuzielaughing)))

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, cum zici tu. laughing))

9 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Te pisi pe el si astepti 5 minute

| unknownn a răspuns:

Refuz sa cred ca nu are instructiuni incluse!

| prizeFTW a răspuns:

Citeste instructiunile. Acum sunt mai multe tipuri de teste de sarcina. Eu il stiu pe acela cu urina. in fine. Daca e din acela precum a spus melinda, dimineata pe stomacul gol.
Bafta!

| val18 a răspuns:

Pai depinde de fiecare test de sarcina in parte! dar la fiecare scrie instructiunule p spate! cumarati unul si citeste pe spate, o sa intelegi cu siguranta pentru ca este foarte simplu. bafta!

| emil11 a răspuns:

Faci gargara cu pipi si apoi scuipi pe test.

| emil11 a răspuns:

Sau il pui pe prietenul tau sa faca gargara. e mult mai sigur!

spor la treaba! asteptam raspunsul cu sufletul la gura!

| MelindaVictoria a răspuns:

Tehnic se recomanda sa il faci cu urina de dimineata... dar ai instructiunile pe spatebig grin