| under7the a întrebat:

Cum se foloseste un prezervativ?

12 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Il rulezi pe penis, si apoi incepi actul sexual, oricum sunt instructiunile pe cutie(previne boli, nu ramane gravida, dar asta stii)
funda:-s?

Răspuns utilizator avertizat
| NeimaginabilA a răspuns:

NU deci NU!
....Simcer pot sa omor aceasta persoana? Va implor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se pune pe penis inainte de orice contact cu vaginul, avand grija sa scoti aerul din varf. Pentru mai multe delatii gasesti in pliantul din cutia cu prezervative. Cel putin in cutiile de Durex exista.

| mat31new a răspuns:

Nu ar trebui sa ai nevoie de prezervativ, asteapta pana te casatoresti.

| FucktheSystem a răspuns (pentru mat31new):

Și când te căsătorești e bine să ajungi cu o șatră de copii după tine?batting eyelashes

| adelina9992 a răspuns:

Te duci cumperi o cutie de prezervative. Desfaci cutia iei un prezervativ, il desfaci cu grija, te exciti si cand ai "cocoselu" mare il rulezi cu grija. Dupa te uiti in oglinda sa vezicum iti sta.winking

| Haolo a răspuns:

Il manaci :)) uite o demonstratie :)) http://www.youtube.com/watch?v=FCjogz6IUNE

| Andrusccaaa a răspuns (pentru Haolo):

Când o să încerci tu atunci mai vorbim ai înţeles?

| abel97 a răspuns:

Il tragi pe penis si dupa aceea continui ce ai vrut sa inceperolling on the floor