| Hhfhgf a întrebat:

Cum se măsoară grosimea penisului? Cu ruleta

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu un metru de la croitorie

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu obtii grosimea, ci perimetrul
De asta va spargeti in figuri cu marimile, ca habar nu aceti ce masurati

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Goete):

Lungimea conteaza frate nu grosimea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Foarte multi obsedati in privinta mărimii grosimii penisului, la ce conteaza marimea si grosimea? Il vinzi sau ce.

| andiceasu95 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Poate vrea sa isi cumpere prezervative, n-ai de unde sa stii

| Goete a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

In momentul in care fetele se plang, incepi sa cauti problema laughing

| Goete a răspuns (pentru andiceasu95):

Eu mereunilnarat la casa de marcat si ele stiu marimea prezervativelor pe care mi le dau :p

| Emilian65 a răspuns:

Cu cm de croitorie.

| Sofer a răspuns:

Infasori cu grija în jurul penisului și o sa afli câți cm are grosimea.

| Goete a răspuns:

Cu sublerul

| Goete a răspuns:

Daca ajunginsa ti-l masori inseamna ca ai probleme... happy

| Goete a răspuns:

El vrea GROSIMEA si tu ii vorbesti de PERIMETRU, Tare mai esti in matematica!

| Hhfhgf explică:

Gata am modificat