| BananaSuparata a întrebat:

Cum se numeste modelu frizurii lui Justin Bieber? Nu doresc poze, ci sa ziceti modelul.Cum cer sa ma tunda? Si unde sa ma tund, la frizer sau coafor?laughing

Răspuns Câştigător
| hb a răspuns:

Frizura Justin Bieberlaughing. Spune-i aleia de la coafor ca sigur stiewinking

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu cred ca e un `stil` de freza. e facuta de stilistul lui probabi, nu cred ca are vreo denumire.

| XK a răspuns:

Frizura marca pulet

| mdany a răspuns:

Hai mancatas inima.Ce faci Justin 2? Ti-a murit frizerul si nu mai sti ce freza ti-ai tras? Zi la frizer sa te tunda zero ca-i cald afara.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ii spui sa iti puna un castron pe cap si sa taie in jurul lui
si gata, freza à la gay

| AlinPlaya a răspuns:

Salut. Ii spui acolo sa iti faca o frizura de **** si nimerestibig grin
Ave!

| ValerOn a răspuns:

Pai de duci cu poza lui Justin shii spui sa te tunda ca si el)P.S.nu stiu cum se cheama freza big grin