| boboletzo a întrebat:

Cum se numeste parcul acvatic din brasov? aqua parc sau paradisul acvatic? sunt 2? sau e unul si acelasi?

Răspuns Câştigător
| ioana_8925 a răspuns:

Aqua parc e unul si paradisul altul

1 răspuns:
| mariamaya_6251 a răspuns:

Eu am fost cu o gasca de prieteni chiar saptamana trecuta la Paradisul Acvatic, la Iesirea din Brasov catre Tg. Mures (inspre magazinul DEDEMAN poti sa vezi ca reper:P). Paradisul Acvatic este un complex de piscine si agrement atat acoperit cat si in aer liber. Eu inainte sa ajung la ei am intrat pe site-ul lor unde am gasit mai multe informatii (www.paradisulacvatic.ro). Cat despre celalalt ...nu prea am gasit informatii...Pot sa-ti spun ca am stat o zi intreaga la Paradis si nu mi-am dat seama cat de repede a trecut timpul si nici nu am apucat sa ma bucur de toate chestiile faine. In vara asta vrem sa mai mergem si chiar sa stam mai multe zile pentru ca au si un hotel acolo.