| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste persoana care este foarte romantica,dar nu doreste sa faca sex cu partenerul/a? Adica o persoana care ii face complimente,declaratii de dragoste,o pupa,o saruta,o imbratiseaza,stie sa aleaga locul potrivit de intalnire, dar totusi nu vrea sa ajunga cu ea in pat.

21 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Si stalin a facut sex si inca cu mai multe femei.laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Zici tu? Asta inseamna ca tu esti nazist. Doar ei faceau ura de rasa, se credeau superiori si nu admiteau pe altii mai buni in jurul lor.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Unde am zis eu asa ceva?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am scris: în 10 August | CodrutElian1990 a răspuns (pentru DoarSilviu12):
"Zici tu? Asta inseamna ca tu esti nazist. Doar ei faceau ura de rasa, se credeau superiori si nu admiteau pe altii mai buni in jurul lor."
Am scris asta la acuzatia ta ca eu sunt comunist.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Atentie! Asemnea acuze sunt periculoase pentru tine.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa stii ca, spre deosebire de tine, eu am proprietatea spuselor mele si retin ce spun.
Dar am o intrebare: Tatal tau stie ce faci aici la varsta ta de 12 ani? Stii ca trebuie sa ai aprobarea parintilor?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu zic sa recitesti discutia. Daca vrei iti dau si intrebarea la care a avut loc.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ce are sula cu prefectura? Ai capul rotund si mintea in colturi?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Mai baiete, logica ta este de rasul curului.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, ca acolo ai ajuns de rasul lui.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Hai, ca ai intrecut masura! Ia mai du-te cu capul la curatat si cu curul catre sula calului.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De ce ti-ar mai trebui o eticheta care sa tina locul descrierii pe care tocmai ai facut-o?

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ca sa inteleaga lumea mai bine la ce ma refer.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ii numesc pe acesti oameni banane. Se intelege mai bine asta acum decat descrierea facuta?

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ei sunt doar niște banane fierte

| Werrich a răspuns:

Cum adica "stie sa aleaga locul potrivit de intalnire"? ce locuri sunt alea, poti da un exemplu? Multumesc!

| mdc98 a răspuns:

Nu are atractie sexuala pentru respectiva.

| RowseRj a răspuns:

Tip de modă veche

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RowseRj):

Nu, cei de moda veche fac sex, dar numai dupa ce se casatoresc.

| SdioneL a răspuns:

Din cate stiu se numeste asexualitate, simti nevoia de afectiune dar nu si de aventuri cu aceea persoana