| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste programa care poti face
asa fel de video va rog ajutati-ma am nevoie f mult de programa asta asahttp://www.youtube.com/watch?v=rhzizNWxoTo&feature=relat ed

5 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

As vrea si eu sa stiu..de gind caut programe din astea..astept poate cineva ne ajutabig grin

| ksuper31 a răspuns:

Crezi ca daca este cea mai actualizata vei primii mai multe raspunsuri? Data viitoare fii mai atent/a unde pui intrebarile si mai citeste te rog regulamentul o data!

| Daktary a răspuns:

Cu Adobe Premiere Pro, SONY Vegas Pro, Corel VideoStudio Pro X5, Pinnacle Studio si altele.

| sandra94 a răspuns (pentru Daktary):

Multumesc mult

| bibitza_7911 a răspuns:

Windows media player il gasesti in calculator la programul start