| Nevroza a întrebat:

Cum se nuneste starea, pe care o ai atunci cand te rupi/certi de/de un prieten sau de iubita. Starea aia de rau, desi poate esti vinovat, stii ca nu ai ce face si simti un gol. Ati patit sau doar eu simt asta?

14 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Fa ceva ca să scapi de starea aia. Vorbește cu persoana în cauza. În timp va trece oricum

| Nevroza explică (pentru Emma30555):

Ce sa vorbesc ca nu mai pot face nimic! Imi trece dar e faza ca tine cam mult

| Necunoscut112 a răspuns:

Suferinţă.

| Elena9328 a răspuns:

Dezamăgire

| Nevroza explică (pentru Elena9328):

E bine sa nu ai asteptari nici macar de la cel mai bun prieten, ca te poate rani...

| Elena9328 a răspuns (pentru Nevroza):

Intr adevăr. Am pățit o in urma cu o lună

| Nevroza explică (pentru Elena9328):

Pacat.

| PumpkinDoll a răspuns:

Tristete?

| Victoria18 a răspuns:

Nostalgie?

| AliTheo18 a răspuns:

Cred ca oricine a trecut prin asa ceva, sa stii ca, chiar daca nu avem habar, ne leaga multe, pe noi, oamenii.

| Nevroza explică (pentru AliTheo18):

Corpul uman e foarte complex. Suntem ciudati, asta ne leaga multe!

| Randomuser2000 a răspuns:

Adjective.com incultule

| Nevroza explică (pentru Randomuser2000):

Raspunsurile pe care le dai, te caracterizeaza.

| Brigi1998 a răspuns:

Am avut și eu, dar nu știu cum se numește