| iiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum se poate construii frumos o relatie in care cei doi sa fie uniti si puternici impreuna si Ce nebunii se pot face intro relatie? pentru a se construii din ce in ce mai frumoasa? sa fie o relatie care sa duca la lucruri si mai serioase

1 răspuns:
| anonimutz a răspuns:

In primul rand trebuie sa existe iubire. Fiecare sa simta aceleasi sentimente, sa tina unul la altul. Sa nu existe minciuna, neincrederea. Trebuie ca cei doi sa-si spuna si cele mai ascunse secrete pentru a capata increderea celuilalt. Asta-i important ca daca se inteleg bine nebuniile vin de la sine.