| eusebiu27 a întrebat:

Cum se pune prezervativul?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe olx?laughing

| ancaval a răspuns:

Nu știi nimic despre nimic! E clar! Eu zic să îți scoți astea din creier și să te apuci de ceva serios. Unele lucruri mai pot aștepta.

| aumih16 a răspuns:

Pai se pune direct pe penislaughing serios! fara caterinca! gluma! daca te uiti la englezi americani sau mai stiu eu cine! partenerele lor de viata asa fac! pun prezervativul dupa ce l-au scos din cutiuta! ma rog ambalajul ala! ce o fi! ca in ambalaj este! mai mult! da asa este! nu e nimic de ras! in timpul partidei de sex! e bine sa nu iei vreo boala! virus! oricum nu ai nici experienta unui actor de filme pentru adulti! din pacate! desi aia o fac si fara prezervativ! si cu prezervativ! nu dar aici e vorba de experienta! doar de experienta sexuala adica! sa stii ce trebuie sa faci! in fond! sa nu te uiti ca prostul! sau ca ghita la poarta noua! iti dai seama ca nici facultati nu iti trebuie prea multe ca sa faci sex!

| aumih16 a răspuns:

Legat de prezervativ iarasi am uitat un element important ca el se umple de sperma! la americani englezi! etc! fata femeia prefera sa inghita acea cantitate de sperma din prezervativ! noi nu facem de astea! ca e scarbos al naibii! si fata femeia oricum nu ar face asa ceva! chiar daca ar vrea! dupa care el se arunca la gunoi! ca na e folosit! nu il mai poti folosi si in alte dati!

| Willis a răspuns:

Ai încercat vreodată? Îl scoți din ambalaj, îl pui pe vârful penisului, ținând cu două degete strâns rezervorul (spațiul mic din vârful prezervativului), și cu alte două degete derulezi pe toată lungimea penisului care trebuie să fie în stare erectă. Partea care se derulează trebuie să fie pe exterior, nu invers în interior. Cât de greu poate să fie.