| wrzzer123 a întrebat:

Cum se saruta cu limba, nu m-am sarutat niciodata si nici nu stiu cum cu o fata?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stii cu o fata? Sa inteleg ca ai facut-o cu un baiat?
Lipeste-ti buzele de ale ei si baga-i si limba in gura. Daca si ea face la fel, aia e.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Schimb de 200 de specii de microbi, ciuperci, bacterii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sarutul este ceva intre voi doi, ce va face sa va simtiti bine. Asa ca faceti ce vreti, sa va simtiti bine big grin

Important este sa nu dai cu dintii inainte, dupa totul o sa vina de la sine.

| Catalin77945 a răspuns:

Pai nu prea trebuie sa stii sa saruti, gen cand o sa o faci prima data o sa-ti dai seama dupa ce si cum trebuie sa vina natural

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Ii bagi limba in gura si o misti in sus si in jos

| 2420 a răspuns:

Nici eu nu am sărutat niciodată o fată, deci nu știu ce sfat să îți ofer din păcate.

| Mortimer2020 a răspuns:

Pai de ce ai saruta cu limba niciun om nu saruta cu limba ci cu buzele

| Anaagent007 a răspuns:

Pașii sunt următorii:imi dai ig.ul tău, vb si apoi vin eu la tine și te învăț, totodată invăţ și eu?

| wrzzer123 explică (pentru Anaagent007):

Pe bune, maxmaximn! te astept!

| wrzzer123 explică (pentru Anaagent007):

IG:maxmaximn

| Anaagent007 a răspuns (pentru wrzzer123):

Acela cu 36 de urmăritori?