| DianaE1e8 a întrebat:

Cum se simte cand faci sex? Va rog sunt virigina si am 25 de ani

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca orice inceput,e greu.Dar fenomenal!

Cu dureri in locuri unde nu-ti imaginai ca te poate durea,cu transpiratii stranii, cu o senzatie de plinatate pe care nu o poti intelege si nu stiai ca ti-a lipsit vreodata...e un moment unic.

Si pentru ca din cauza emotiei si a adrenalinei nu vei pricepe prea multe, o s-o ceri iar si iar, pana te dumiresti si-o doresti omeneste, cu toata puterea sangelui tau de fata tanara.happy

| darrio2007 a răspuns (pentru greece12):

Super raspunsul! Cel mai avizat din tot ce am citit aici.

| mihai69 a răspuns (pentru greece12):

Încă odată, chiar mi-era dor de răspunsurile tale. Ioneasca deja a devenit toxică...

| greece12 a răspuns (pentru darrio2007):

| greece12 a răspuns (pentru mihai69):

laughing))
Si mie imi era dor!happy

| mihai69 a răspuns (pentru greece12):

Se vede la fiecare postare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Formidabil raspunsul tau, ai toata aprecierea mea!

23 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Sunt senzatii greu de descris. Desi privim din perspective diferite, ideea comuna ar fi aceeasi: placere, caldura, eliberare de energie, relaxare, pasiune care te face sa nu-i ai dai drumu celuilalt.

O mare parte, insa, depinde de partener(a) - rabdarea, ritmul, dragostea oferita, emotia. De-aici si marea diferenta fata de masturbare. S-ar putea sa descoperi puncte sensibile de care nu stiai ( cand le atingeai singura nu se intampla mare lucru), vei simti magia caldurii corpului celalalt, cat de relativ poate sa fie timpul si cat de mult poate afecta uneori o relatie acest sex.

In rest ramane sa iti dai seama singura. Faptul ca esti virgina poate fi pentru unii o onoare, pentru altii o emotie ca nu vei multumita. Chiar si pentru un virgin, acest lucru nu poate fi o problema cu adevarat daca aveti amandoi o gandire constienta si stiti sa va trati unul pe celalalt. Nimic nu iese perfect din prima, dar poate sa iasa foarte frumos.

| darrio2007 a răspuns:

Mai exista virgine la 25 de ani? Se simte bine, ca altfel nu ar mai fi dragoste pe pamant.

| meli120 a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt destule, dar la majoritatea nu le pasa indeajuns sa se gaseasca intreband.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Excitant fierbine simt cum erupe vulcanul

| Violleta2022 a răspuns:

O sa simti pe propria-ti piele, cand vei face si tu, ca fiecare persoana are o experienta diferita.

| Violleta2022 a răspuns:

Are numai 13 anisori!

| Hammurabi a răspuns:

După cum observi mai sus, doar băieții știu cum simte o fată când face sex... rolling on the floor

| Goete a răspuns:

Ceva asemanator cu masturbarea dar mult mai intens.

| Lukasssz a răspuns:

Imposibil sa fi virgina la 25 de ani smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Se simte foarte ok ", îți conferă o placere unica,extaz,excitatie și momente sublime, pe care vrei sa le tot repeți iar și iar. La fetele neprihănite primele contacte pot fi dureroase,apoi creste intensitatea plăcerii după fiecare partida când nu se mai prezintă dureri,va fi doar o placere care cauzează dependenta,da,, sexul este ca un drog " vrei iar și iar, are un efect pozitiv asupra sănătății psihice, un efect antidepresiv.
Este un lucru rarisim întâlnit în zilele noastre ca o fata sa fie virgina la vârsta prezentata, dar totodată este un lucru ce denota puritate și inocenta, un lucru pentru unii fiind perceput "a fi problematic", pentru alții fiind o virtute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe controlate și pe luate ca esti virgina? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi. smug

La inceput e dureros pentru o fata, simte ca o arsura atunci cand penisul ii patrunde in vagin, o durere intensa dar care se diminueaza pe masura ce raporturile sexuale se inmultesc.

Baiatul simte un discomfort, ca si cum si-ar baga penisul intr-o gaura stramta dar care se largeste usor-usor, fulminand cu placerea intensa numita orgasm.

Răspuns utilizator avertizat
| Aditu94 a răspuns:

Simplu.e ca atunci cand iti satisfaci organul genital cu vibratorul, cu o jucarie ceva ca un penis..simti placere...una cu una face doua...este un moment deosebit,in care pui suflet cu adevarat, te implici emotional si sufleteste,nu doar trupeste. Cad faci dragoste cu un barbat,siti tandrete,iubire,apreciere,siguranta si placere.e un sentiment unic pe care nu il poti descrie,decat sa il simti pe viu.e un sentiment grozav, acel sentiment de te inebuneste, de te face sa tremuri, sa oftezi, sa gafai de placere, de zici ca e un vis frumos. Dar toate la timpul lor, nu te grabii sa iti pierzi virginitatea din curiozitate.fa-o cu un barbat care sa te aibe langa el toata viata, te va aprecia mai mult, crede-ma..eu unul daca as avea o relatie cu o fata, si aceea sa fie virgina, as avea mai multa rabdare cu ea si as fi un barbat diferit fata de astea care sunt sparte si ragaie a **** si au numai figuri in cap. Faptul ca esti inca virgina la anii astia, inseamna ca ai avut si inca ai parintii indoctrinati, care te-au pastorit cum trebuie in aceasta viata si nu te-au lasat sa iti faci de cap. PS. eu am 27 ani, si daca te interesez. poti sa imi dai un mesaj.mi-ar place sa te cunosc.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Fa si o sa intelegi placerea de al vedea pe Stefan Cel Mare

| meli120 a răspuns:

Eu zic sa nu te intrebi sa te intrebi de lucruri pe care nu intentionezi sa le faci curand.
Focuseaza-te pe obiectivele tale, vezi doar ce raspunsuri ai primit...

| limbidulcisivioi a răspuns:

Am eu o prietena care acum e moarta dar si cand era vie avea aceeasi varsta cu tine si tot virgina era. Dar verisoara ei, care are 16 ani acum probabil si ea tot virgina o sa moara si este asexuala. Si mai am si o alta prietena, tot de 16 ani care face amor in fiecare zi cu barbati diferiti cat sa echilibreze spiritul primei fete. 2 in 1. promotie! Si acum ca sa iti raspund la intrebare, i-am adresat-o si ei si a zis ca se simte bine cat timp penisul este peste 17 centimetri. O zi fantastica!