| inlove96 a întrebat:

Cum stati cu >dragosteeea?:

23 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey, bine.Relatia merge, dragostea exista inca...

Sper ca si tu o duci bine pe partea asta!

| Razvan a răspuns:

Cu dragostea de chimie stau bine.Ma imbat daca imi iese 9. Poate vine si mosul pe la minebig grin

| Alisa a răspuns:

Iubesc si sunt iubita! Ce altceva mi-as mai putea dori din punctul asta de vedere?
Numai bine!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Binebig grin

| Debb a răspuns:

Stau...

| Ofiintă a răspuns:

Ne combinam?

| Ana_6509 a răspuns:

Nu iubesc şi nu-s iubită. Mai bine de atât nici că se poate.happy

| Delire a răspuns:

Foarte bine! il iubesc si ma iubeste happy

| pwp a răspuns:

Sunt singura si fericita sad

| Ana a răspuns:

Foarte bine love struck

| bulgaras_3493 a răspuns:

Mai bine nu intrebai...rau.crying(

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sunt singura si fericita. Il astept pe opusul lui Russel Brand laughing.

| Andra974 a răspuns:

Mda... foarte,, bine,, nu stii cum e sa iti placa de cineva, iar acel cineva sa stea cu alta zicand ca sunt doar prieteni sad ma rog. tongue u?

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

...rau fff rau, abia mai vb de la un timp alta, si mi se rupe inima in doua ca abia imi da atentie... da sa ne uitam la partea buna xD viata merge mai departe timpul trece, si vine altu happy

| sbt a răspuns:

Chiar foarte bine.Sunt cu adevarat fericita ne iubim foarte mult chiar daca au trecut 8 luni.Nu as putea trai fara el happy

| Diamant_7101 a răspuns:

Foarte foarte bine

| ZuuZaaA a răspuns:

Hai ca m`ai nimeritlaughing. Pe planul asta stau foarte bine din fericire:X.Il iubesc, ma iubeste, totul e okhappy

| timeea7 a răspuns:

Raauuusmug

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Groaznic sigh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicium tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rau.
Il ador
El crede ca nu st fata potrivita pentru el.Habar n-ai ce doare...

| Tudor1212 a răspuns:

Foarte bine, o iubesc si ma iubeste!

| kiribui a răspuns:

Nu prea bine. Tu cum stai?laughing