| RAY a întrebat:

Cum stati cu iubirea?

Răspuns Câştigător
| RDKV a răspuns:

Cineva spunea ca dragostea e ca si focul, atat timp cat il ti sub control e foarte bine te incalzeste, dar in momentul in care l-ai scapat de sub control te-ai ars.Multa lume se plange ca sufera din dragoste, dar cine va pune sa va jucati cu focul daca nu puteti sa il tineti sub control.Ideea e ca oamenii acum vor mult si repede si uite unde se ajunge, ar fi timpul sa ne folosim neuronii

| RAY explică (pentru RDKV):

Ai dreptate, graba asta si eu mam grabit in relatii si am suferit mult, si acum cateva zile mam grabit cu o fata acum

42 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu am doua iubiri, una de 33 si una de 1 anisor si 5 luni. happy

| Angelique a răspuns:

Sus pe bar, sus pe bar rolling on the floor
Deocamdata cat se poate de normal!winking

| madyddd a răspuns:

Rau...Ai vrea sa ma consolezi, tu?batting eyelashes

| RAY explică (pentru madyddd):

Eu ajut pe oricine cum pot, cum vrei sa te consolez?

| madyddd a răspuns (pentru RAY):

...sa imi oferi umarul tau, sa iti plang pe camasa proaspat calcata, sa imi spui ca totul va fi bine si ca universul va conspira pentru zambetul meu.

| RAY explică (pentru madyddd):

Nu honey eu nu fac declarati cuiva de care nu-mi place, te ajut sasi revi isi dau palme, te arunc de pe bloc daca ti cald, isi ofer daca doresti bucata mea de coliva de la inmormantarea mea de dupa moarte vrei?

| madyddd a răspuns (pentru RAY):

Pai bine, honey, daca esti rau...

| RAY explică (pentru madyddd):

Cum vrei sa te consolez? nu sunt rau, vei vedea

| madyddd a răspuns (pentru RAY):

Daca ai zis ca nu "consolezi" pe cineva de care nu-ti place, acum ce incerci sa spui?! ti-ai mai revenit?

| RAY explică (pentru madyddd):

Am spus ca nu fac complimente cuiva de care nu-mi place = bataie de joc clasica, te ajut cu ce doresti spune-mi, ma refer la sfaturii de astea

| RAY explică (pentru madyddd):

Honey tu stiai ca iubirea declanseaza cele mai multe endrofine?

| madyddd a răspuns (pentru RAY):

Nu,honey, nu stiam... vrei sa imi explici tu?!happy

| RAY explică (pentru madyddd):

Nu pot mady esti prea departe

| madyddd a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt aici dar tu esti prea departe...

| RAY explică (pentru madyddd):

Si totusi cum vrei sa te consolez spune-mi?

| RAY explică (pentru madyddd):

Si eu glumeam, in fine te-ai suparat bye

| madyddd a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floorPai,m-am suparat ca nu vrei sa ma consolezi...

| RAY explică (pentru madyddd):

Spune-mi cum vrei sa te consolez sa stiu

| Catalion a răspuns:

Bine spre foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine! Sunt singura laughing)

| mada1820 a răspuns:

Jalnic,m-a inselat pentru o fitoasa.

| RAY explică (pentru mada1820):

Asa e cand nu apreciezi ce ai langa tine, lasa ca va regreta in viitor, mai ai incredere in barbatii?

| mada1820 a răspuns (pentru RAY):

Nu.

| RAY explică (pentru mada1820):

Ce varsta ai?

| mada1820 a răspuns (pentru RAY):

Nu are importanta ce varsta am, nu ma va ajuta cu nimic daca iti voi spune varsta mea.

| RAY explică (pentru mada1820):

Bine reao

| mada1820 a răspuns (pentru RAY):

Este mult mai bine sa fiu rea decat sa fiu "calcata in picioare" de toata lumea.

| RAY explică (pentru mada1820):

Da asa e

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru mada1820):

Maxim 16.

| mariuseu12 a răspuns:

Pe dreapta pe moment laughing

| Danutul22 a răspuns:

Oribil...extrem de oribil..bine ca nu ne-am casatorit ca eram in divort acum, nu prea am ce sa mai inteleg la unele fete...mda..LIFE SUCKS!

| Danutul22 a răspuns:

ORIBIL...e perfect ca nu eram casatoriti ca acum eram in divort..nu am sa pot sa inteleg unele femei NICIODATA.

| RAY explică (pentru Danutul22):

Lasa ca in viitor vor fi femeii robot

| Iubibila01 a răspuns:

Prost! status de relatie : inca ma mai cert cu fostul laughing

| RAY explică (pentru Iubibila01):

Drama,un sfat nu te certa, imapacativa

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Forever Alone

| PiTiCaAdda a răspuns:

Foarte rau! Am fost inselata de cel care credeam ca nu o va face

| RAY explică (pentru PiTiCaAdda):

Naspa, din pacate, imi pare rau

| Enkore a răspuns:

Rau