| Ofatacuvise a întrebat:

Cum stii ca un barbat vrea doar sex?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te invita la el acasa si este singur, este clar ca te invita doar pentru sex!

| mihai69 a răspuns:

Când te refuză dacă spui că vrei să te măriți cu el.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știi. Dar afli. Făcând sex cu el. Te prinzi după.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Dacă se uită insistent la fundul, sânii și picioarele tale. 2. Dacă atunci când vb cu tine, îți face aluzii sexuale, te pipăie. 3. Dacă o divaghează în discuții despre sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand relatia se bazeaza numai pe sex.
o relatie ar trebui sa insemne mai mult. Intalniri, conversatii, gesturi frumoase, sa ii cunosti prietenii/familia happy
Acum depinde cu ce te multumesti tu, cu putin sau mult.

| Ara997 a răspuns:

Un barbat vrea sigur sex. in ce context si formula e parteaa doua

| Aimwork a răspuns:

Atunci cand se vede cu tine doar pentru asta!
Cand te evita mai putin atunci cand are,, nevoi''
Sau nu iti spune ca tine la tine, sau ca te iubeste, nu e deloc romantic sau e fals. e chiar simplu sa.ti dai seama!