| Nbvbv a întrebat:

Cum stiu ca o partida de sex a fost reusita pentru fata CA pentru mine stiu?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei iti spune ea in timpul sexului ca-i face placere, sau iti da de inteles prin comportamentul ei ca este multumita si satisfacuta Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Dupa reactia pe care o are in timpul actului sexual, iti dai seama daca este satisfacuta sau nu.

| Frank51 a răspuns:

Iti cam dai seama laughing

| Bozgi200 a răspuns:

O întrebi dupa fiecare partidă cum se simte, sau cum a fost. Asa e normal.
Daca in timp ce va zbenguiati radea sau scotea tot felul de sunete înseamnă ca i-a placut. Daca a stat ca muta, data viitoare iti dai mai mult silința. ╮(. ❛ ᴗ ❛.)╭

| Andrei_Poteras_1992 a răspuns:

Când îți răspunde la mesaje următoarea zi

| Blackship420 a răspuns:

Comunicarea este cheia