| emy_3668 a întrebat:

Cum stiu daca am p***** elastica? sugestii

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

MrSmith. te spargi in figuri asa-i?
Hai las-o tu mai moale ca eu n-am chef acum.
Ce stam sa ne lalaim cu un *** de intrebare la care am raspuns ca sa ne aflam si noi in treaba pana la urma?
:O

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Fato tu esti proastastraight face

| Libelle a răspuns:

MrSmith ti-am dat supid din acelasi motiv:d
Siii. ti-am dat si un amuzant, ca meritai.

| Alex0194 a răspuns:

@MrSmith foarte tare

| Kylexy a răspuns:

P**** elastica nu ai cum sa ai ci vagin elastic laughing doamne esti fata pentru numele lui dumnezeu ca mamaia de la tara dar si ea fol termeni mai cenzurati laughing nu ai cum sa ai p***** elastica ci doar himenul elastic care nu se rupe de la primul contact sexual de aici si numele de elastic

| Georgiana2905 a răspuns:

Fata draga ai luat-o si tu razna? Ce Dumnezeu pui o astfel de intrebare?

| JustMeBăi a răspuns:

O dai peste cap, daca nu s-a rupt, inseamna ca e elasticarolling on the floor

| BlueLine a răspuns:

Lol frate ce intrebare laughing)
Vezi daca e flexibila si indoaio si vezi daca se rupe rolling on the floor
Daca s`a rupt inseamna ca nu e flexibila

| Petru_7202 a răspuns:

laughing laughing rolling on the floor nu am cuvinte, cica baietii sunt vulgari laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dupa ce o intinzi revine la forma initiala e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar freaca menta adminii si, lasa sa apara astfel de intrebari si mai ales asemenea raspunsuri, fara moderare. Rusine! Asta da "educatie" online!

| emy_3668 explică:

Pk vad ca ati ramas masca vreau sa precizez :
1.ma rugat o prietena sa pun aceasta intrebare
2 am 14 ani si cred ca am dreptul sa particip la aceste discutii
3 de obicei nu prea pun intrebarile astea
4 nu ma intereseaza aceasta intrebare