| RAY a întrebat:

Cum stiu daca e atrasă de fizicul meu sau nu?

25 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Simplu, vezi daca doreste sa fie cu tine, sa vb cu tine, daca e interesata de tine, daca vrea sa afle mai multe despre tine, daca accepta sa se vada cu tine, simti ca te vrea si prin comportament, gesturi. Plus ca se uita la tine asa, simti ca na, asa cum si tu te uiti la una.
Asta inca de dinainte sa o cunosti daca te vede.

De exemplu daca zici "a nu prea ma inteleg cu parintii", una poate zice mda, aia e, alta zice "dar ia zi, de ce? ce se intampla acolo, de unde a plecat, cum e mama ta, tatal tau?", a doua e interesata de tine.

| Sofer a răspuns:

Vorbește mai des cu tine și e puțin mai insistenta. Atunci sunt semne clare ca e atrasa de tine.

| Dorotheea21 a răspuns:

Dupa prima intalnire, o va accepta pe a doua.
Urmeaza sa va vedeti?
Povesteste! happy

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

E ceva ipotetic

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Ah. Ipotetic.
Atunci, ceri aici ipoteze. tongue
Care nu iti vor rezolva nimic.
Este vara. Iesi afara si vorbeste cu femeile. Iti vei da singur seama daca te place una sau nu.
Aici indiferent de cate raspunsuri primesti, nu se compara nici unul cu situatiile reale.
Iesi afara, ca nu se sfarseste lumea.
Ai sa plangi dupa timpul pierdut pe internet.

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Acum ies pentru tine

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Iesi acum, ________, pana nu apare Mosotti sa iti spuna ca nu are rost. happy
Sa imi povestesti. love struck happy

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Zi-mi cu ce greseste are? tu ai avut o relatie cu un baiat urat?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Cu ce greseste?
A avut doua iubite in toata viata lui! laughing
Am avut relatii si cu baieti poate comuni, pe care eu i.am vazut altfel. Frumusetea sta in ochii celui care priveste, si mai exista si dincolo de ea ceva, ca nu suntem toti din specia umana miss si mister univers.

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Zi-mi cat conteaza fizicul pentru tine?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu, nu am un etalon: blond, brunet, gras, slab. Sa fie decent, nu cu defecte care ies in evidenta, sa imi placa felul lui de a fi.
Degeaba arata ca Apolo, daca deschide gura si este Curious2.
Ies afara. happy

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Cat despre inaltime?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Peste 1,83 este foarte potrivit, si in ton cu intrebarea. happy

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Deci nu putem fii impreuna crying crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun mod de a afla asta e urmatorul:uite-te in alta parte,dar fi atent la ea cu coada ochiului! Daca observi ca iti mai arunca cate o privire cand nu esti atent, sau daca se holbeaza din cand in cand, sunt mari sanse sa fie atrasa de tine! Un alt mod de a afla asta ar fi sa incerci sa o tii de mana sau pe dupa sold! Daca iti permite sa faci asta da, este atrasa fizic de tine. Daca nu, atunci te considera doar un prieten.Ai totusi grija sa fi curat si sa nu mirosi! Si astea ar putea fi niste probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se uita ca o disperata la tine si te analizeaza din cap pana in picioare. Mai si inghite in sec cand te vede. Am vazut genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ești atras de fizicul tau?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu chiar

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asa credeam si eu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu esti atrasa de fizicul tau? iti spun si de ce nu sunt? consider ca trebuie sa imi imbunatesc aspectul fizic nu sa ma remnez cum sunt

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da.
Îl poți îmbunătăți in anumite limite.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da

| Anonima163333 a răspuns:

Intreab-o.

| CerealaCuOchi a răspuns:

O intrebi

| RichardParker a răspuns:

Simplu. Nu e.