| hirutza a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Fetele au si al 6-lea simt, ar trebui sa simti asta.happy

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt angy sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu ceva imi place foarte mult de un baiat din sc el e un tip foarte dur intreaba fetele daca vor sa fie cu al si seara sau a doua zi le suna si le spune ca nu sa-r uita el la fete din astea si etc toate fetele au vrut sa fie cu el i-au zis da toate la mine a fost altfel cand m-a intrebat i-am zis nu si m-a intrebat dc i-am zis motivul si dastea...sa rugat de mine si amramas cu acel nu acum il plac mai mult si am aflat ca si el ma place cea mai buna pr a mea mi-a dat convorbirea dintre ei cand a spus ca ma place dar pe mess ma injura ma face in toate felurile iar la scoala nu ma baga in seama ceva gen buna sau hey cf chiar deloc dar sunt zile cand ma vede si imi zambeste in fine schiteaza anumite gesturi cand ma i-au de unu din pr lui incepe sa comenteze ma injura...cand ma bat cu pr mele in joaca le face galerie mereu le zice sa-mi rupa parul din cap si chesti de genu bine poate vrea sa imi atraga atentia dar nu stiu ce sa cred daca ma place sau nu va rog dati-mi si mie un sfat ce sa fac sa aflu daca ma place cu adevarat va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti zambeste se baga cu tine in vb iti sare in ajutor etc! dar asta depinde de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cand un baiat te place atunci cand se uita la tine iti aduce cadouri si daca iti aduce o inimioara (felicitare)si te intraba daca vrei sa fii iubita lui

| NoInteres a răspuns:

Vaai. :X frumy subiect :X.
pai sa fiu sincera. iti dai seama prin gesturi: adica iti face cinste cu suc. inghetata... sua iti spune in fata! uite cum ar fi:
a venit si m-a condus pana acasa. pana cand ma intreaba pe cine iubesti?
eu. ehh si tu aucma.
el: pai eu. pe tine.
eu: O_O... ahaa. si de cand mi-a spus se tot da pe langa mine rolling on the floor... nu-l plac. dar nu pot sa i-o spun in fata! are o fata prea de baiat inocent laughing sper ca te-am ajutat scumpa :*

| TamiHa a răspuns:

Nu prea stiu ca sa zic, doar atat pot sa iti spun: daca prietenul lui cel mai bun, impreuna cu baiatul pe care il placi tu sunt BF o sa iti fie cam greu. Eu sunt in aceasta situatie adica eu plac un baiat care e prieten cu un altul care ma place, e un haos total, iar cel de care imi place mie ma place si el, dar nu vrea sa imi spuna deoarece ii este teama ca o sa strice prietenia dintre ei! Eu nu am idee ce sa fac, daca puteti va rog frumos sa ma ajutati si pe mine!cryingsad

| Ioanna_8979 a răspuns:

In primul rand nu lasa prietenii sau mai ales prietenele sa il intrebe!

Cel mai intelept ar fi sa-l intrebi tu cu putin curaj si cu putina atentie! love struck

Funda?happy

| AbbyGreen a răspuns:

Toti ati spus: intuitie feminina nu stiu ce...dar v-ati gandit ca poate e un baiat gay si nu are aceasta intuitie?laughing

| deea_6558 a răspuns:

Nu toti baietii sunt de incredere si sinceri cu tine ...vei simti cand te ajtepti mah putin daca un baiat te place cu advarat

| stefanboss22_9491 a răspuns:

Buna tuturor! Eu sunt baiat si cred ca de la un baiat e cel mai bine sa aflati raspunsuri de astea...big grin Deci un baiat te place atunci cand incearca sa te tachineze sa se puna in gura cu tine dar sa nu intreaca masura adica uneori sa-ti dea dreptate! Adica trebuie sa vezi si tu prin gesturile lui daca te lasa sa castigi la ceva sau daca ii tii pumni o incurajezi la anumite chestii! Si cel mai bine e sa pui pe altceva sa intrebe dar cum ar fi prietena ta sora ta sau cel mai bun lucru e sal pui pe prietenul lui cel mai bun sa intrebe dar sal pui sa promita sa nu zica nimic! E cea mai buna metota pentru ca baietii isi spun intre ei aproape totul! Sper ca vam ajutat daca nu asta e! E doar parerea mea!

| stefanboss22_9491 a răspuns:

Si daca aveti nevoie de niste raspunsuri mai concrete la intrebarile voastre veniti pe chatul: http://xat.com/Killeri22 si acolo va voi raspunde la orice vreti! Va astept! O zi buna!

| edina2010 a răspuns:

SPUNEI daca te place sau nu simplu!

| Thebestrbd a răspuns:

Pai dupa gesturi.winkingsi eu am un coleg si se pune tot langa mine ma ia in brate imi zice iubi si nu stiu sigur daca ii plk de mine ar fi tare.ca si eu il ca placwinking

| Lucky_1977 a răspuns:

Ochii spun totul

| danadeea a răspuns:

Avem al 6-lea simt? HA! HA! HA! poate tu il ai dar nu si alti eu stiu cum e si eu cred ca ma place dar chiar asa cine s-ar uita dupa mine sunt ca oricine asa ca fato sa nu crezi ca nu te place poate ai noroc.pa

| yonela_8429 a răspuns:

Eu cred ca un baiat te place atunci cand iti zambeste, incearca sa te inveseleasca, iti propune sa te conduca acasa.

| danadeea_1021 a răspuns:

Avem al 6-lea simt?HA!HA!HA!poate tu il ai dar aceasta fata chiar nu stie cum sa stie ea ca o place un baiat?eu iti propun sa nu asculti ce zic alti si sa il intrebi ca sa afli raspunsul e mai simplu bine?NOROC!papa

| alexandra_2651 a răspuns:

Roaga un prieten sa afle daca acel baiat te place si dupa aia iti zice raspunsul

| fetitzamisto a răspuns:

Atunci cand un baiat te place iti dai seama de asta prin comportamentul lui adica:iti face complimente dragute.iti arunca priviri fermecatoare.iti zambeste.
cand vb cu u se pierde. diferite comportamente de asta iti dai seama foarte usor... sper ca ti-am fost de ajutor:*:*...