| anonim_4396 a întrebat:

Cum te pregatesti ca baiat pentru o partida de sex? Ce faci dupa ce afli ca vei face asta? Niste sfaturi cu ce ar trebui sa fac inainte de sex? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In primul rand sa fii mandru ca iubita este de acord sa faceti sex. Inainte de a merge la iubita sa faci sex cu ea, treci pe la farmacie si cumpara un set de prezervative pentru a te proteja pentru o eventuala sarcina si o eventuala infectare cu o boala sexuala.

| Alexxiax98 a răspuns (pentru Emilian65):

Mandru? Pe bune? laughing

| elina0103 a răspuns (pentru Alexxiax98):

Cand iubita nu este doar o singura partida sau un obiect sexual, iubirea impartasita cu ea trebuie sa fie o mandriewinking

| Andreeush a răspuns:

Important e să nu uiți să te protejezi, asta dacă nu vrei să o lași însărcinată pe prietena ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te epilezi, te parfimezi, te speli, cumperi prezervative

| Alexxiax98 a răspuns:

Nu prea ar trebui sa stii dinainte, ca strica tot farmecul, cred eu.

| Spartacus12345 a răspuns:

Spala-ti corpul mai ales penisul, ia mai multe prezervative, epileaza-te la penis si la axile daca e nevoie, da-te cu parfum, ai grija sa nu iti miroase nici o parte a corpului, consuma banane, ciocolata neagra, telina, avocado, spanac, dovleac pentru ca astea iti cresc testosteronul, ai grija sa nu ai buzele crapate si cam asta e