| StrongHeart a întrebat:

Cum testezi fidelitatea unei femei inainte de a decide daca ea este aleasa?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Întreabă-l pe Ernest laughing

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pui pe unu cu bani grosi de 500€ in buzunar si cand ii scoate in fata ei sa-i zica hai sa mancam la restaurant accepta - alta proba e cu BMW sau o masina rara de 3 usi sportiva care atrage priviri. Daca se urca e caz pierdut

| aditimus a răspuns:

O poti testa in multe feluri dar cel mai bine urmeaza-ti inima.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

Multi au urmat inima si acum regreta ca muncesc ca sclavii si sotiile lor se plimba la mall si nu fac nimic altceva toata ziua decat sa se uite la Acces Direct (mi-a zis un domn de incredere)

| aditimus a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum o educi asa o ai.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e. Au devenit toate niste distruse care profita de banii barbatilor si cand are ocazia si sotul lor e la munca, ele si-o trag cu nu stiu cati alti barbati

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

Mi-a zis domnul acesta ca parintii si fratii sotiei ii spun ca de ce sa munceasca ea daca el are deja 2 locuri de munca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Ai dreptate, dupa ce ea inseala tot pe el il intreaba de ce a ajuns tarziu acasa.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate munceste si ea, dar cu limba si curul, daca intelegi la ce ma refer

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

A, nu cred, e in varsta, are peste 55 de ani

| RAY a răspuns:

Nu există aleasa jumatatea sunt povești, încrederea e o credința, fetele joaca un teatru bun, eu unu numai am încredere toate au fost ipocrite

| alexalx1234 a răspuns (pentru RAY):

Ipocrite si curve

| Drimmero a răspuns:

Asta se afla, nu se testeaza

| Celcestietot a răspuns:

Simplu, ea sta in urma ta la mica distanta, iar tu inchizi ochii si te lasi pe spate si vezi daca te prinde laughing!

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

Faceam asta mereu cand eram mic si asteptam sa ma prinda cineva.

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

No pain, no wife laughingwinking cool!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Și dacă ea e mică și slăbuță și o țurtește? Cu cine se mai însoară apoi? big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, daca se vede ca merge prost, vine Superman si o salveaza, dar ramane si cu fata laughing!

| StrongHeart explică (pentru Celcestietot):

Și dacă el e Superman și ea e kriptonită, ce ne facem?

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

Pff, fratello, atunci s-a terminat filmul si a castigat Joker-ul laughing rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Apelez la ochii din umbra și ma ajuta Ernest.

| Crackman a răspuns:

Sincer nu prea ai cum.
Dacă vine unu sa puna pe altcineva sa se dea la ea si afla o pierzi laughing sau devii atât de dezamăgit încât faci depresie

| alexalx1234 a răspuns:

Nu ii mai dai bani pentru haine scumpe si ai sa vezi cum fuge la altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un băiat atractiv sa se dea la ea și vezi dacă ii răspunde la avansuri. Dar nu mai sunt femei fidele azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De testat, i-o poți testa în mai multe moduri... însă dacă află se poate simți jignită și dezamăgită că n-ai avut încredere în ea. straight face

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa stie, trebuie sa fii smecher, sarpe daca imi permiti laughing, testarile astea trebuie sa vina ca glumele adevarate pe care le faci la adresa unora si ei nu se prindhee hee rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Fidelitatea nu e un test. Fidelitatea ține doar si doar de tine ca om. Celălat nu rămâne decât să cunoască in profunzime pe cine are lângă el și chiar si atunci sa nu isi creeze așteptări de nici un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e aleasa se presupune ca ai încredere in ea, nu?

| Jus7t a răspuns:

În timp, lași lucrurile să fie, nu le forțezi.
Nu merge cu ea o să meargă cu alta, sunt femei destule.

| Hollyg a răspuns:

Daca trebuie sa ii testezi fidelitatea, e pentru ca nu ai încredere deplina in ea. Daca instinctiv nu ai suficientă încredere... mai bine las-o balta.

| StrongHeart explică (pentru Hollyg):

In cine poti sa ai incredere 100%? Cateodata nu am incredere nici in mine, dar in altii.
Mai bine sa fii precaut decat tradat si dezamagit dupa.

| Hollyg a răspuns (pentru StrongHeart):

Daca tu simti ca trebuie sa o încerci... deja ti-ai răspuns singur la intrebare. Cand vine vorba de lucrurile de genu, vei stii exact daca ea e sau nu. Daca trebuie sa o încerci, mai bine ai încredere in instinct.

| AmeliaD a răspuns:

Nu e nevoie de a-i testa fidelitatea. Din moment ce întrebi asta, la tine e problema.

| Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc a răspuns:

Spune-i că ai pierdut tot. Ți-ai pierdut locul de munca, mașina, casa și tot ce mai ai de valoare. Spune-i că părinții tăi sunt în impas și nu te pot ajuta. După întreabo dacă te poți baza pe ea o perioadă de timp nedeterminată. Dacă acceptă, ea este aleasa, dar dacă nu acceptă te sfătuiesc să te desparți de ea.
FUNDA?

| StrongHeart explică (pentru Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc):

Pai eu in locul ei nu m-as accepta in situatia aia laughing
Mai ales daca iti spune asta cand abia va stiti,e normal ca nu o sa stea,cine isi doreste relatie cu cineva care nu lucreaza,nu are bani,masina, nimic? Ce as putea sa fac sa asigur traiul de zi cu zi pentru amandoi daca nu ma pot sustine eu pe mine in primul rand?
Ce spui tu nu e in totalitate gresit, daca deja ne stim de ceva timp si de-a lungul relatiei ajung in situatia aia da, dar daca abia o cunosc si ii spun lucrurile alea, cum sa ma astept sa inteleaga>?