| Stropdeploaie a întrebat:

Cum ti-ai cunoscut ..fostul ..actualul iubit/ă?

Răspuns Câştigător
| Alexyne a răspuns:

In mall eram aman2 cu fata in telefon si ne-am ciocnit laughing si-a cerut scuze m-a invitat la cafea si de atunci suntem impreuna.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trag sperante so cunosc in rai, unde e fericire si viata buna - pe pamant e infernul combinat cu placerea

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru AngelErmin):

Exista rai si iad tu daca nu crezi in asta vei ajunge in iad

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Prin prieteni comuni.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din păcate nu am avut niciodata pe nimeni, deci nu stiu ce raspuns sa ti dau. Sanatate, tu esti fată? Sau baiat, ce varsta ai?

| Freya1 a răspuns:

Pe fostul l-am cunoscut la el la munca.Muncea în apropiere casei unei prietene si mergând des acolo ne-am intersectat si am facut schimb de numere.
Cu actualul iubit ma stiu din copilărie.Era la bunici la tara si eu la fel, am fost cunostinte, aveam prieteni comuni iar lui ii plăcea de mine doar ca eu nu stiam.Am plecat de tot la mine in oras fara sa ma mai întorc iar la scurt timp si el in orasul lui si nu ne-am mai vazut până înainte cu un pic de despărțirea mea de fostul.Relatia mea mergea prost, iar in timp m-am împrietenit cu el urmând să ne cuplam după ce am terminat relația cu fostul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sotia la casatoria civila cu o miva petrecere a unui coleg. Iubitul pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
| răspundtot a răspuns:

Salut, la semafor, dragoste la prima vedere, se spune că opușii se atrag. Eu pe partea dreaptă ea pe stânga amândoi să trecem strada să ne întâlnim la mijloc. Am simțit amândoi cum se cutremură pământul de sub noi, în Vrancea : D true story

| Nemessys a răspuns (pentru răspundtot):

Tell me more ca-s curios laughing.

| răspundtot a răspuns (pentru Nemessys):

Degeaba ești tu curios dacă nu sunt bisexual...

| Nemessys a răspuns (pentru răspundtot):

Ce legătură are asta cu ce am zis eu?

| Hellboy96 a răspuns:

Pe internet, am inceput sa vorbim și i-a plăcut de mine, ne-am combinat și aia a fost. Nu a durat mult relația laughing)