| anonim_4396 a întrebat:

Cum ti ai cunoscut iubita., iubitul?

Răspuns Câştigător
| Bellinda99 a răspuns:

Doamne schiopa97 si BadeaStefanDaniel ce comentati atata? Ia mai taceti odata din gura..Si daca nu va place intrebarea nu raspundeti si gata! Oricum inca din contra ii buna intrebarea asa ca ia tineti-va gurile ca comentati amandoi ca niste prosti!`

12 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Vezi-ti de treaba ta!
Ce te intereseaza?
Eu cred ca n-ai ce face!

| Brâncuşi a răspuns:

Ce te intereseaza? Pe redtube probleme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net

| Urpaniel a răspuns:

Întru-n club la baie.

| LaNaibaa a răspuns:

La scoala.

| AriannaAri a răspuns:

Pe internet.

| JeleUUU a răspuns:

Din greasealatongue

| Sandra2571 a răspuns:

De pe metin laughing

| tattooman a răspuns:

Eu eram beat

| alinuta1994 a răspuns:

Eu l-am cunoscut la mare eram impreuna cu familiele noastre care se cunosc de mult timp.Il vazusem prima data si deodata m-am si indragostit peste cap.