| Axzwell a întrebat:

Cum trebuie sa fie o fata ideala intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Să te accepte așa cum ești și să te susțină. Orice bărbat are nevoie de asta.

| Axzwell explică (pentru h3r):

Tu esti fata? daca da, cum ai fost intr-o relatie? poti spune ca ai fost ideala celui de langa tine?

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns (pentru h3r):

Eu cred ca nu esti din lumea asta.laughing

| h3r a răspuns (pentru Axzwell):

Să zicem că am făcut orice pentru relația mea și am iubit curat.
Că se merita sau nu, am știut când să îl ridic și când nu.

| h3r a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Să știi, deoarece nu mă consider om.
Și dacă m-ai asocia cu oamenii, aș prefera să fiu ultimul om.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns (pentru h3r):

Nu ai fi niciodata ultimul om, ai fi primul dintre cei mai adevarati oameni.

| h3r a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Hai că meriți hug dragul meu Walker!

>big grin

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns (pentru h3r):

laughing se accepta, se accepta

| shadow72 a răspuns (pentru h3r):

Hai ca sunteti amuzanti si tu si walker

| h3r a răspuns (pentru shadow72):

Și tu, și tu! tongue

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns (pentru shadow72):

Mai glumeste si lumea.laughing

| shadow72 a răspuns (pentru NoLoveLostNoLoveFound):

Nu va ganditi ca rand de voi sau ceva...chiar mi s-a parut interesanta ideea cu "nu ma consider om" si complimentul tau
de obicei dorm la orele de filozofie pentru ca mi se par aiurea...dar voi ati facut sa para amuzanta

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincera,serioasa,hotarata,sa aiba simntul umorului, sa nu minta, sa fie falsa, prefacuta, sa insele etc
sa iubeasca sincer

| neutrino a răspuns:

Atata timp cat vei cauta fata ideala, vei ramane mereu singur. Nimeni nu este perfect, nici macar tu.

| h3r a răspuns:

Atunci cum mai discuți cu ea?hee hee

| Dariusuu a răspuns:

Să vrea să împartă fericirea cu tine.

| adywow a răspuns:

Sincera si fidela e tot ce conteaza

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Pe scurt, sami vrea binele si sa ma iubeascahappy.
daca face lucrurile astea 2 atunci le face pe toate celelalte

Răspuns utilizator avertizat
| Vally_Baddy_1992 a răspuns:

Ideala nu exista.cel putin eu nu cred ca exista. si nici nu cred ca ar trebui, sti de ce? tocmai lucrurile mai "ciudate"(acelea care nu sunt ideale) te fac sa ti si mai mult la ea. eu zic sa traiesti clipa langa cea pe care o ai si sa nu o cauti niciodata pe cea ideala big grin