| kiba a întrebat:

Cum trebuie sa fie pentru tine persoana iubita ce calitati sa aiba?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ecea a răspuns:

Serioasa,inteligenta,culta,putin glumeata,putin ironica(desi nu este o calitate), modest imbracata, pasionata de viata.

| Ecea a răspuns:

@Loovebeiiib Frumusetea nu este o calitate, esti pe langa subiect si mai ai si principii de pitipoanca. happy

| StEluTa_3250 a răspuns:

Pentru mine sunt importante urmatoarele calitati: persoana trebuie sa fie rabdatoare,inteligenta, sincera, respectuoasa. Daca are aceste calitati e super se pot crea niste relatii finee. Dar daca mai are si un hobby interesant atunci e o comoara

| radubrasov a răspuns:

Tre sa fie buna laughing

| Loovebeiiib a răspuns:

Dupa parerea mea, persoana iubita ar trebui sa fie:destept.frumos,sa aiba simtu` umorului.love struck...