| Sweet111 a întrebat:

Cum trebuie sa vorbesti cu un baiat ca sa te placa mult. si sa-i placa si lui

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Poi tresa ii vorbesti frumos sa te imbraci sexy sa dai o impresie buna in fata lui sa nu te schimonosezi in fata lui chestii de astea si sa il atragi in cetul in cetul fundita?:X:*

5 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Depinde de persoana, nu toti sunt la fel.

| AnkiCardle a răspuns:

In primul rand trebuie sa demonstrezi ca esti inteligenta, inventiva, amuzantawinking. funda?

| DianaDidi95 a răspuns:

Sa te comporti frumos, saa te imbraci FRUMOS, sa gasesti un subiect de discutie comun. Daca iesiti cu prietenii incerca sa te comporti frumos cu toti, nu sa stai doar pe langa el! O sa dai o impresie buna si incetul cu incetul...:*
Succes mareee!
fundita?

| Miinato a răspuns:

Pai. in primul rand happy
ar trebiu sa gasesct un lucru care`i place lui happy
de ex un fiilm :
Hey ai vazut filmul 'X' (sa-i zicem asa)
si ai sa vezi ca are sa`nceapa sa vorbeasca cu tinelove struck smug
si de la un subiect la altul si tot asa happy
pana. cine stie smug
Fundoii?puppy dog eyes

| ripperstefan a răspuns:

E simplu daca e tipul cool ca mine trebuie sa te bagi in seama sa vorbesti cu el daca te dai pe langa el isi va da seama si daca te va place va face si el la fel incearca sa il faci sa te indrageasca.