| bietanonim a întrebat:

Cum v-ati cunoscut iubitul\iubita? Ce va atras la el\ea?

7 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Mi l-a prezentat o prietena intr-o vineri dupa-amiaza. Pe langa aspectul fizic, mi-a placut si caracterul, este un tip foarte glumet si foarte sociabil.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

I-am dat de baut, tzatzele mari si posteriorul bombat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Am uitat sa zic ca am cunoscut-o la bar

| RAY a răspuns:

Nu am, asa ca raspund despre fosta, pe internet, carcaterul, fizicul, dar s-a dovedit a avea un carcater unicat in ipocrizie, restul doar au copiat-o, nimic nou

| Lawliet14 a răspuns:

La scoli. Ce m-a atras? Nu stiu, sigur nu era doar fizicul. In timp s-ar putea spune ca am descoperit sufletul pereche. Era ceva-n legatura cu ea de la inceput. Dupa, mi-au placut mai multe aspecte ale ei.

| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

Club. Muschii, bani, fata. It's easy!

| 91883563 a răspuns:

Facebook. Curul.

Wait, I don't have a girlfriend. Nevermind.