| I.Love.Football a întrebat:

Cum va alinta iubitul/iubita?

Răspuns Câştigător
| Daniel_Rasina_1989 a răspuns:

;-Esti un animal... Iar eu;-N-ai terminat argumentele inca?

41 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

A mai fost pusa intrebare asta laughinglaughing Chiar vrei sa stii? laughing Mititica. inca ceva care. corespunde cu un organ din mine, ceva mai dezvoltat laughing ce barbatii il iubesc whistling chiar nu ti mai pot spunehee hee tine de intimitate, glumesc dar e haios tare laughing

| Silvia a răspuns:

De obicei baietii sunt iubi sau pisy si pe mine ma enerveazafrustrated laughing.

| Cryssy a răspuns:

Degetzica. love struck
Iubirea mea, iubi, minnie(asa mi se mai spune), scumpo..etc love struck

| marsy a răspuns:

Micutza love struck

Janina
| Janina a răspuns:

Bubu sau biiu

| elyssa20 a răspuns:

Baby, pufoasa, gargarita mica, printesa mea, si mai sunt cateva dar nu imi trec acum prin minte happy

| lostcontrol12 a răspuns:

Poi. Bubu, pisicuta, iepuras, bebe...cum nu imi spune? ar trebui sa iti scriu aici pana mainelaughing

| i.love.me a răspuns:

Iubitul meu imi spune:
mitzule
buburuza
bebe
pasarica
ubita
....etc.

| Ana a răspuns:

Iubire, iubi, febletea mea. big grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Ubita sau gurita :X

| inna a răspuns:

Iubiiiiiiii, pisiiiii rolling on the floor)

| Crs a răspuns:

Imi spune iubi, dar cand mai vorbim la telefon sau prin mesaje imi mai spune viata mea, sufletelul meu, inimioara mea, scumpa mea, draga mea, papushica mea, bombonica mea big grin :Xblushing

| daniDeeDee a răspuns:

Bubu, bubulică.

| cipy a răspuns:

Pui
Pisicutza
Gargaritza
Ingerash
Sufletel
Pusea
Iuby...
Nu conteaza ce spune conteaza ce simte!

| rebelutza4u a răspuns:

Imi spune in mai multe feluri: iubi, bebe meu, regina mea, ingerasul meu, soare... oricum imi place k este spus de el. big grin

| Aiiida a răspuns:

Dollcetzic, sau-bibi

| sam a răspuns:

ştrumf happy

| yoannah a răspuns:

Zonzonel si zonzoniklaughing

| daniela_1443 a răspuns:

Iubita, putoasa, puiut, iubire, tatet, ghindocoasa, ingeras, frumoasa.

| tweety_8071 a răspuns:

Iubirea mea.

| Alina_5575 a răspuns:

Scumpetea mea, urat`o, iubita,laughinglaughinglaughing...

| ahaaaaaaa a răspuns:

Nu e nevoie de alint pentru a-ti dovedi cineva ca te iubeste!
Tu trebuie sa il alinti cand ai nevoie de cevawinking

| criss86 a răspuns:

Eu:veveritza big grin ea:robotzel, zanu' meulaughing

| DeeAnna. a răspuns:

Mitzu sau "pui"...
love struck

| soseta ucigasa a răspuns:

Sosetelul meu imputit

| bia_9509 a răspuns:

Mi-e imi spune : iubita mea, scumpa mea, frumoasa mea, iubi, printzesa, 'pusha...big grin

| Dee a răspuns:

Amore :X...sau frumoasa mea happy... j eu ii zic lui tot amore blushing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tzuca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu nu am iubit, insa cunosc cupluri de indragostiti care si'au gasit multe feluri de alint.
Nu vreau ca ceilalti ce ti'au raspuns la intrebare sa creada, ca ma iau dupa ei, dar alintul indragostitilor, poate fi:
-Pis
-Pisy
-Iuby
-Uby
-Tzuca
-Mitza
-Baby
-Bibi
-Pusy
, altii isi pun direct pe nume.

Pa-pa!