| Mi$tiK a întrebat:

Cum va alintati persoana iubita ?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubi, Iubire, Dragoste.

| Alisa a răspuns:

"iubitu' meu" (asa ii spun mai mereu). Sau "inima mea", "golan mic".

| Farcas a răspuns:

Depinde, in mai multe feluri love struck
Iubirea mea, Dragostea vieti mele, Iubitul meu, Iuby, Baby love struck

| VodkaCoca a răspuns:

In mai multe feluri, incepand de la iubi pana cand ne certam la bou laughing.

| lostcontrol12 a răspuns:

Iubitzel
pisicutz
Bubu meu
iubirea mea
ingeras
puiut drag

etc etc.

| Helpmeeveryday a răspuns:

Kissoi
Motanel
Uratu
Prostutzu meu

Il iubesc:X:X:X:X:X

| lilstar a răspuns:

Ok. cand vad toate numele asta lesin de raslaughing
mie nu imi plac linguselile, chiar nu le suport dar imi place :''pisi'' :X

| Roby67 a răspuns:

Foarte multi ani i-am spus "Puiu", dar de cand nu mai este un "Pui" ii spun "Schatz" ceea ce inseamna "Comoara"

| dixx a răspuns:

Ursuletz; bebe; piticot; copchil; iubire; iubii; putsulica :]]

| Missin`you` a răspuns:

Bebelo:X

| dydo a răspuns:

Iubi, iubitule, scumpul meu, frumosul meu, viata mea si spunandu-i multe lucruri frumoasebig grin

| lala_1641 a răspuns:

Iubirea mea:X
viata mea:X
iub.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pusy, iubi sau pasarica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place să alint sau să fiu alintată. Îi spun pe nume pentru că de aia are nume, îmi spune pe nume pentru că de asta am nume. Să ştiu că sunt eu.