| Elenutza_8844 a întrebat:

Cum va alintati persoana >iubita?:o intrebare simpla care este adresata fetelor si baietilor normal

9 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Pai cam asa
"sufletul meu"
"iubitu' meu"
"printisorul meu"
"ubirea mea"
"viata mea"
"puiu meu"

| BomBonika_9617 a răspuns:

Ursuletu meu, puisoru meu, ube meu, bebe, si mai ales bubu :*:X:X

| hehehe a răspuns:

Nu-ti trebuie alinturi standard big grin. Faceti-va voi doi alinturi speciale. ca degeaba iti spun cum ma alinta x`ulescu. pentru tine n-au valoare sentimentalahee hee

Succes, Emmy!

| misu a răspuns:

De obicei scumpico

| AndaAndore a răspuns:

Iubire,iub`,iubitu` meu, bebe, suflete.
Dar in general iubire.
Nu`mi place ''viata mea'', ''dragostea mea'', ''printu` meu'' sau mai stiu eu oh go on
te-am pupacit:*

| gya_5588 a răspuns:

Imi plac mai mult apelativele pe care le foloseste el:scumpa mea,frumoasa mea,printesa mea,ingerasul meu, bursucule, dragostea mea...sunt atatea...

| Andrulica a răspuns:

Pff mai sunt multe :d blushing

iubi,iubitel,beb,bebe,printisor,puta,iubire,pasarica ( desi e baiatblushing), bbita mea, iubita mea bbe big grin

De toate :X Doar il iubesc big grin

| Andraa_3088 a răspuns:

Doar "iubire". happy

| NichiforSolitaru a răspuns:

Eu ii spun pe nume. "Diminutivile" astea sunt penibile rau.