| tremuriciiuliana a întrebat:

Cum va da-ti seama ca iubitu/iubita va minte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bazez pe intuitie (slava Domnului, stau bine la capitolul asta!) si nu il las sa vorbeasca. ii spun ca eu oricum stiu ce gandeste el, ii spun ca il tradeaza fata, gesturile si apoi ii spun banuielile mele, dar nu dau cu presupusul, ii spun ca si cum eu am siguranta ca asa este. Daca e asa cum spun eu il vad cum se schimba la culoare, daca nu e asa...se enerveaza si ma acuza ca sunt nedreapta...fiecare maestru are trucurile sale...

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, se vede dupa gesturi, dupa privire, dupa modul cum vorbeste, daca se inroseste la fata sau se balbaie, ori nu te priveste in ochi, ci in diferite parti, atunci s-ar putea sa minta...

| fabiola a răspuns:

Il intrebi de 2 ori acelasi lucru, la interval timp!

| liz23 a răspuns:

Depinde cat de bine il cunosti, dupa o anumita perioada poti face diferenta la comportament, lucruri care de obicei le face si din senin le schimba.Sunt gesturi, care le poti sti numai cunoscandu-l.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Se observa foarte bine. Dupa comportamentul acelei persoanewinking
Mai ales daca de la un timp nu mai este cum era straight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Din felul de a se comporta.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Asta se vede si in comportamentul persoaneii

| oz a răspuns:

Eu iti spun...ca unii oameni au o abilitate speciala...La mine se mosteneste in familie... Tatal meu isi da seama imdeiat daca este mintit sau nu...parca e detector de miciuni.
Am si eu abilitatea asta...si observ ca se perfectioneaza in timp.

| daii a răspuns:

Din comportament. E metoda cea mai sigura!

by daiiwinking

| inna a răspuns:

Dupa comportamentul lui, incerca sa ma evite, nu ma mai priveste in ochi cand vorbeste cu mine, sterge toate mesajele din telefon... uita de anumite lucruri pe care le obisnuiam sa le facem impreuna etc. sunt foarte multe cazuri.

| justify a răspuns:

Prin comoirtamentul lui si prin faptul ca evita sa isi mai petreaca timpul cu mine...si faptul ca tot timpul gaseste cuze...

| msgirl a răspuns:

Simplu... ma uit la fata lui

| tremuriciiuliana explică:

Pfff da aveti dreptate

| alina_1192 a răspuns:

Din comportamentul lui si din propria intuitie.
Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dacal iubesti nici nu te gandesti ca te minte. daca te minte si te inseala te duci tot tu si ceri iertare.ca asa e omul de prost cand iubesteeeee...de numa numa.si daca se desparte de tine tot vrei macar prieteni sa ramaneti.pana te trezesti la realitate siti spui... nu merita.