| AndreiMarius212 a întrebat:

Cum va fi prima data? Cat timp o sa ma tina? Pe parcurs daca nu o sa ma tina asa de mult din cauza lipsei de experienta, pot recupera prin mai multe numere?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa fie repede, nu vei intelege mai nimic din cauza emotiei si apoi...vei dori din nou.
:)
Te poate tine de la cateva secunde,pana la un minut,depinde doar de tine.
Acest "depinde doar de tine" inseamna ca sexul incepe si se desfasoara asa cum doreste creierul tau.
Daca ti-e rusine,ai emotii, ti-e teama de un esec sau de ce va spune fata, nu e un inceput bun.
E normal sa ai emotii, ca la fiecare lucru pe care-l faci prima oara, dar nu lasa teama sa puna stapanire pe mintea ta.Relaxeaza-te,bucura-te de ce ti se intampla si NU te grabi deloc, in nici una din miscarile tale.
Lipsa de experienta inceteaza in momentul in care iti poti coordona miscarile firesc si cu placere.
Citeste si asta, iti va folosi mult, vei putea sa intelegi si ce se intampla cu fata de langa tine, nu numai cu tine:
https://www.reginamaria.ro/......ie-sa-stii
Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Prima data va fi un fiasco, fiindca vei fii atat de emotionat ca ori te scapi pe tine in primele 10 secunde ori nu se scoala cucul.
Mult te va tine dupa 1-2 ani de experinta, ca pana actuni abaia inveti, abia incepi sa iti coordonezi si sincronizezi mintea cu erectia samd.

| MariannN20 a răspuns:

Prima data nu stii cat de mult te va tine, dar clar te va tine extrem de putin asa ca nu trebuie sa iti faci griji pentru ca e ceva normal, cu timpul si daca o sa o faci din ce in ce mai mult te va tine mult
doar sa o faci cu una care va intelege chestia asta ca prima oara nu te va tine mult, sa nu fie din aia care are asteptari pana la ceruri sau asa