| Anonim_4708 a întrebat:

Cum va intelegeti cu mama iubitului vostru? Sau cum va-ti inteles daca nu mai sunteti intr-o relatie?

7 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Deci eu ma inteleg super bine cu mami lui. Si suntem de 2 luni impreuna decathee hee. Azi de exemplu am fost la el acasa si el a avut putina treaba in oras si am ramas cu maicasa acasa si am baut cafeaua, am stat de vorba. E super de treaba. De la inceput a fost asa, de cand am cunoscut-o, ma simt la el ca la mine acasahee hee. Daca fumeaza el langa mine(eu sunt nefumatoare, dar m-am obisnuit cu el) ii zice,, Ce faci mama, o afumi pe Andreea?''hee hee. Si pleaca mai mereu de acasa cand e sa vin eu la prietenul meu sa ne lase singuri:->.

| Emma a răspuns:

Ma inteleg superrrrrr bine :X

E ft de treaba si intelegatoare:X

| lola a răspuns:

Ma inteleg foarte bine. Pot sa vorbesc orice cu ea si ma ajuta cu orice poate.

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Ma inteleg foarte bine cu mami, de 2 ani de cand sunt in aceasta relatie si cat voi mai fi ne intelegem foarte bine, chiar imi ia apararea in fata iubitului meu daca e nevoie, tine foarte mult la mine si eu la ea.

| Munchkin a răspuns:

Tocmai am facut 2 anisori de revelion cu prietenul meu, si ii cunosc parinti inca din prima zi. Ma inteleg foarte bine cu ei, am inceput sa tin la ei foarte mult.

| EleNa_2957 a răspuns:

Ne intelegeam foarte bine in timpul relatiei, iar de cand m-am despartit de iubitul meu ne intelegem si mai bine. vorbim la telefon, imi spune ce mai face el! ea vrea sa ne impacambig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intelegeam foarte bine cu mamele fostilor mei iubiti happy.

xoxo, didi