| Onny_4240 a întrebat:

Cum va simtiti cand un baiat va ignora?
Funda.

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

F bine. daca atat il duce capu e bine de stiut ca e asa

| Ririru a răspuns:

Daca e baiatul pe care il iubesc, groaznic. Daca nu, nici nu`mi pasa.

| alylove15 a răspuns:

Hmm,pe mine daca ma ignora un baiat fac acelasi lucru adica il tratez cu indiferenta.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In general nu prea stau sa atarn dupa nimeni! daca ma ignora el pierde!

| Carly22 a răspuns:

Daca il plac ma simt depresiva si deconectata de lumea asta. daca nu-l plac mare chestie

| Rucsiii a răspuns:

Atata timp cat e baiatul pe care il plac, ma simt uraaat rau de tot.
Daca nu il plac, putin imi pasalaughing...e nasol oricum.sad

| Mashiro a răspuns:

Urat sad

| Pawy a răspuns:

Chiar daca ma simteam rau nu ma dadeam pe fata...eram normala, dar de cele mai multe ori ma gandeam de ce sa ii ofer importanta unui baiat ce ma ignora...big grin

| scumpika01 a răspuns:

Pai depinde daca acel baiat era important pentru mine ma simteam penibil dar daca nu prea imi pasa de el imi era= happy

| ella_7448 a răspuns:

Suntem ignorati atunci cand nu suntem apreciati, ceea ce doare, evident. Aprecierea vine din cunoastere si din valori comune. Daca esti ignorata inseamna ca nu prea aveti ce imparti. Si aici se termina totul. Eu as astepta sa vina cel care sa doreasca sa ma descopere. Oricat as placea pe cineva, si asta nu vine din mandrie, ci mai degraba din realism, faptul ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda ar fi suficient sa renunt. Cu totii dorim sa fim iubiti si apreciati, insa tine de un adevar al vietii ca lumea este impartita intre prieteni si dusmani, placem sau displacem fara un motiv evident de cele mai multe ori.