| ionicabubulina112112 a întrebat:

Cum va simtiti cu partenerul dupa ce ati terminat partida de sex? Este stanjenitoare?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ma simt perfect după.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce ar fi stânjenitor? Nu pricep

| Eireann a răspuns:

Nu, e mai stanjenitor cand partida nu s-a consumat fiindca individul nu ruseste sa "ridice steagul"? Daca totul merge bine in general ne tinem in brate, bem un pahar de vin si adormim linistiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devine stânjenitor când zice unul in mintea lui 'vai da nu mai pleaca o data acasa', nu trebuie sa fie loc de așa ceva, adică nu stați mult timp împreună după sex, pleci repede pentru a menține tensiune și mister, dacă stați binenteles că devine penibil și stânjenitor.

| Eugen80 a răspuns:

E bine daca au terminat amandoi. Un pupic si apoi un dus si programul continua cu ce mai ai de facut.
Stanjenitoare situatia? De ce? Vine sotul / sotia in cateva minute si nu stii cum sa-l dai afara?
Trebuie sa va suportati si imbracati si dezbracati si inainte si dupa... Si apoi sa faceti singuri programul si dupa... un film, mancare sau ce urmeaza?

| Sarah35277 a răspuns:

De obicei dupa sex ne admiram unul pe altul, nu luam in brate si stam asa o perioada apoi eu plec si il las dorind mai mult.

| BurebistoșPastilaFemeilor a răspuns:

Devine stanjenitor cand n-am sa-i dau rest