| anonim_4396 a întrebat:

Cum va simtiti fetelor cand actul sexual se termina prea repede? adica nu aveti orgasm? e chiar asa grav?

4 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

E grav, intra saracele in depresie.

| Necunoscut112 a răspuns:

Daca barbatul are grija de acest aspect, femeia are orgasm, ca sunt foarte putine femei care au orgasm doar prin penetrare.

| dragodana a răspuns:

Salu! Se mai intampla.Nu e grav.Stresul,grijile cotidiene nu ne dau pace si uitam sa inchidem aceste ganduri ca sa ne putem concentra strict pe ce se intampla in momentul ala.Mai este si o cauza ce nu depinde de femeii:partenerul termina prea repede.
Ca sa ai de fiecare data orgasm tine de corpul fiecareia si de practica.Adica,cu timpul, vei stii sa pui totul pe pauza si sa fi atunci acolo si totul va veni de la sine.

| Issabelle6789 a răspuns:

E grav laughing pentru mine ar fi dar sa se intample asta de fiecare data cand fac sex.