| justify a întrebat:

Cum va simtiti in momentul in care pierdeti pe cineva drag?

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Foarte tristasad. fara zambetul pe buze. gandidu`ma doar la persoana respectiva. si ma simt...ca si cum ar lipsi o bucatica din inimioara mea. sad
Sper sa nu pierd curand persoane dragi din viata measad. Nu mi-as dori niciodata sa pierd. dar odata si odata se va intampla si asta.

Te pup:*

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Este un sentiment deloc placut.sadte simti de parca esti pierdut in spatiu, eu una nu stiu ce m-as face daca as pierde pers pe care le iubesc cel mai mult, cred ca viata mea nu ar mai fi la fel, mi-as pierde incredere in mine si viata mea ar fi urata... sper sa ramana langa mine mult timp cei dragi, desi stiu ca toate au un inceput si un sfarsit...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Groaznic, parca se rupe o bucata din mine...

| oz a răspuns:

Astea e culmea TPU-ului...
Frate asa ceva crezi ca se poate explica in scris...
hai ca adresez eu o intreabre... ce gust are nuca de cocos imi spune cineva?
unii o sa raspunda ca e dulce...eu o sa ma intreb...bine...dulce...dar dulce ca banana sau dulce ca marul...

aaaa NU... e dulce ca nuca de cocos...

| Instinkt a răspuns:

Cum? bine nu asta e clar simti de ex eu simt cv in suflet care ma arde si se suie pe gat si am ochii inlacrimati desii sunt baiat

| Mihaic93 a răspuns:

Trist.

| Puiutz a răspuns:

Insa daca e posibil sa recuperez acea persoana. fac tot posibilul! Ma refer aici la certuri mari. sau ceva asemanator. In viata trebuie sa iertam.
Insa de multe ori nu putem recupera persoanele pierdutecrying.

| antonelk a răspuns:

Eu azi mi-am pierdut hamstera de care m-am atasat foarte tare si o muriiit crying((...plang sad

| pinkpanther_4414 a răspuns:

E ca si cum s-ar rupe o parte din mine, iar golul acela nu va putea fi umplut niciodata...

| nexa a răspuns:

Foarte foarte prost. Mai ales cand iti este ruda sau/ sh chiar prietensad. Imi aduc aminte de toate clipele frumoase petrecute impreuna sh ma gandesc ca il voi revedea curand! Speranta moare ultimawinking

| laramaria a răspuns:

Groaznic.simti cum se prabuseste toata lumea, nimic nu mai pare a avea sens, simti ca iti fuge pamantul de sub picioare, te simti paralizat cu o bucata din inima lipsa... e un sentiment prea infricosator.

| I'm just me a răspuns:

Deprimat.

| Letytzy@ a răspuns:

Sunt foarte tristacryingcrying