| Eu_8005 a întrebat:

Cum va-ti cunoscut cu iubitul/iubita?big grin.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand m-am dus in prima zi la job.Nici macar nu i-am retinut numele si il tot strigam Vlad si ma miram de ce nu raspundealaughing
M-a surprins ca mi-a zis ca noi vom fi impreuna inca din prima zi. I-am zis ca are prea multa incredere in el. Mi-a zis ca o sa vad eu.Si am vazutoh go on
Afurisit baiat! Dar ce ma mir, doar siretenia intra in descrierea jobuluitongue

| anduta160 a răspuns:

Poi lui i-a placut felul meu de a fi putin mai nebunatic si a cerut nr meu unui amic comun.Asa a inceput o frumoasa poveste de dragoste!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai actualul ne stim de mici dar nu amj vb decat ca amici pana acum 6 luni cand a inceput tot si nu ne vn sa credem ca am ajuns sa fim impreuna, el nu credea ca eu o sa ajung sa vb cu el eu fiind mai bogata ca el...km atata

| pitikaaa a răspuns:

La scoala... cele mai faine lucruri mi s-au intamplat la scoala:X
Tusmug?

| Alexandru a răspuns:

Nu am cunscut-o si nici ea nu m-a cunoscut pe mine. E un fel de tren fara oprire
Ce duce in vagoane-o amagire...

| anika33 a răspuns:

Pai intamplator l-am vazut pe strada... el pe atunci detinea un catel rotvailer happy, iar mie cum imi plac cateii. animalele. m-am dus repede sa ma joc cu cateaua...si asa l-am cunoscut si pe el.love struck

| maduuuu a răspuns:

La un joc de remi...:X

| ysa a răspuns:

Pe mess. :d. m a intr 1 an jumate dka vreau sa ne intalnim si eu n am acceptat laughing... dar intr o zi am zis da happy. si bine am facut. nu stiam ce pierd!

| AndreeaaaaX a răspuns:

Pai in generalaa la scoala

A fost cam asa
Eu stateam pe holl cu o prietena de-a mea si el venit la mine pur si simplu si mi-a spus ca de catva timp se tot uita dupa mine.Si eu l`am intrebat. Adica ma placi? El a spus Daa

Si dupa aia au trecut vreo 2 luni pana ne-am cunoscut si noi mai bine si apoi am fost iubiti
:X:X:X

Tu cum ti-ai cunoscut iubitul?

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Eu habar nu aveam de existenta prietenului meu, pana cand am trecut clasa I si de cand l-am vazut pe hol asteptand sa se deschuie clasa ca sa putem intra in clasa din greseala m-am lovit de el. si de atunci am tinut legatura in fiecare zi vorbeam si cand am aflat ca ma place am ramas cu gura cascata asta s-a intamplat asa: eram afara in pauza de masa, el a trcut pe langa mine si asa pe repezeala a spus ca ma place:X:X eram cu o colega, atunci cand colega aceea a auzit asta a fugit in clasa si s-a asezat in banca, si a inceput ora, in cealalta pauza abia am putut sa o linistesc cand prietenul meu a vazut asta m-a ajutat, si dupa ce am calmat-o pe colega noastra,:X apoi am intrat pe mess dupa ore si am vazut ca el imi lasase un mesaj cu: te iubesclove strucklove struck
Asta a fostlove struck Sper sa primesc niste raspunsuri la intrebarile mele pa!kiss