| crity112 a întrebat:

Cum vad marimea prezervativelor sa stiu sa aleg marimea potrivita?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Le probezi la casa de marcat in magazin, le pui pe pluălaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Cumperi acteva masuri diferite si le probezi acasa, ca sa stii pe viitro ce anumar/marime ti se potriveste tie.
masura prezervativului este in functie de grosimea lui, fiindca la lungime toate sunt standard de 20-22 cm.
Asadar, prezervativul bun pentru cucul tau trebuei sa intre foarte greu pe penis si sa stea perfect intins, fara cute sau pliuri, ca de-i larg, se rasuceste in timpul sexului, se intinde la maxim si pocneste.
Deci, accidentele cu prezervativul rupt se intampla doar cand prezrevatvul este larg.

| Emilian65 a răspuns:

Scrie pe cutia in care sunt ambalate prezervativele.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Scrie pe ambalaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe ambalaj.

| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Le probezi in magazin

| ZEwLupu a răspuns:

Iti introduci ștremeleagul in ele.