| anonim_4396 a întrebat:

Cum vezi tu un om urât? Vorbesc de exterior.

6 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Nu consider pe nimeni ca fiind urat, asta daca ne referim la aspectul fizic, la exterior. Ceea ce mi se pare insa a fi de-a dreptul respingator este lipsa igienei, un aspect neingrijit per total. Intr-un cuvant ar trebui sa fii un om curat, atent cu el. Restul, sunt detalii. Repet, asta daca ne referim doar la fizic.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Un om este frumos ( exterior ) atata timp cat gandeste si este bun ( interior )

| RandomStudent a răspuns:

Urât

| DroIja a răspuns:

Un om gras, disproporționat, cu pistrui, început de chelie și mâini și gambe groase.

| IoanaaaElisa a răspuns:

Un om care arunca cu noroi, care judeca fără sa cunoască, insulta, asa vad eu un om urat.

| Paul7z a răspuns:

EU il vad normal dar alti zic ca nu o sa vie iubit ceva de genu