| anonima122 a întrebat:

Cum vi se pare cartea Veronika se hotaraste sa moara de paulo coelho

5 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Foarte faina. Imi place stilul de scris a lui paulo coelho.

| ella2o a răspuns:

Din pacate nu am reusit sa cumpar cartea inca, insa am vazut filmul si am citit multe pe net despre carte. Mi se pare un subiect fascinant si original, povestea e captivanta si...cred ca are tot ce ii trebuie unei carti reusite. happy

| summer12 a răspuns:

Mie mi-a placut. happy Finalul a fost neasteptat si fericit. O lectura placuta. Si "Alchimistul" e foarte frumoasa.

| Andu_7395 a răspuns:

Proasta, ca toate scrierile lui pentru mase. tie cum ti se pare?

| madalina_2017 a răspuns:

E fascinanta