| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum vi se pare fetele in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| C94 a răspuns:

La doar 16 ani? Chiar sper ca ai mai ratat cateva, nu de alta, dar dupa o sa te plictisesti si va trebui sa o iei de la capat cu toate si s-ar putea sa nu mai ai acelasi succes big grin

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uf cel mai bine e sa le evitam si sa ne refugiem in muntii Rusiei altfel ne trag de picior vor sa le facem copii si sa aducem bani in casa laughing

| RAY a răspuns:

Nu le cunosc pe toate, cred din cate vad ca toate is la fel, poate viitorul ma va contrazice cine stie

| neutrino a răspuns:

In primul rand sunt frumoase, apoi, de multe ori, mult mai istete decat baietii ( de aceeasi varsta) din ziua de azi.

| Danysan a răspuns:

Minunate -atat sunt de bune la suflet incat au ajuns sa se culce cu cine apuca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Fetele difera intre ele ca si baietii. Majoritatea-a niste curve pline de arfe si obsedate de manele si Facebook dar mai sunt si fete in regula, fete care au respect de sine si care stiu sa iubeasca sincer.

| Lucyos a răspuns (pentru anonim_4396):

Likewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lucyos):

Mersihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incredibil de ranchiunoase, paranoice, neinteligibile, ilogice, posesive, cu prea multă încredere în sine, cu o nevoie permanentă de atenție, plictisitoare, vorbărețe peste măsură și superficiale.

Nu-s toate la fel. Doar multe dintre ele.
Sunt fată și am și eu defectele mele, recunosc. Nu dau cu parul. Dar prefer oricând compania unui băiat.

| Demonull a răspuns:

Tare tare tare blege!

| NuMaContrazice a răspuns:

87 curve, restul curve in devenire, daca ai noroc poti sa "salvezi" una din a deveni o curva si o faci nevasta-ta.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru NuMaContrazice):

87 % ***

| C94 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

De unde sti? Le-ai incercat pe toate?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru C94):

Da! tongue

| Giulia97Anna a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Cam exagerezi.Aia cu 87%, mai merge, dar restul curve in devenire...Adica si eu sunt o curva in devenire?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru C94):

laughing laughing laughing

| C94 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

La doar 16 ani? Chiar sper ca ai mai ratat cateva, nu de alta, dar dupa o sa te plictisesti si va trebui sa o iei de la capat cu toate si s-ar putea sa nu mai ai acelasi succes big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Cu fite pe ele si vor ca totii sa le ia partea (ceea ce e imposibil)

| Crissu3005 a răspuns:

Mai invata putin "limbile romane" si dupa te mai poti gandi si la fete.

| MisterRip a răspuns:

Normale;-)

| alionadoareu a răspuns:

Fetele, nu stiu. dar baietii este cam agramati.

| HappyLittleBoozer a răspuns:

Esti demn de mila.

| Lucyos a răspuns:

Pai...materialiste, fitoase si pe interes...Nu toate da alea's rarelaughing