| superdorex a răspuns:

laughing Mai persevereaza!

| AnGeL a răspuns:

Chiar daca nu ascult manele ...imi pot da seama ce e de calitate si ce nu dar asta le intrece pe toate pls nu mai canta poluezi foniksad

| Tzutzik a răspuns:

Fuuuuuuuuuuu,ceva strashnik, nu destul că e manea dar și vocea e super trasnet reaaaa, nu e pentru ea să cînteabig grinbig grin happy laughing poate altceva i se primește dar precis nu să cînte!

| Bєíbч a răspuns:

I don't want to see Tu esti asta care canta?!:O Fratee' ...Impusca'te rolling eyes

| papcik a răspuns:

Cacamas pe ea de voce laughing canta in punga? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia esti esti tu? sincer...eu nu sunt manelista...e prea tremuratthumbs down