| VladoiuDany a întrebat:

Cum vi-se pare telefonul Nokia classic 6303, ma refer la care a avut sau are. Ma intereseaza sa se auda bine muzica, sa faca poze bine, si sa ii meraga multete teme si jocuri! Sa-mi iau sau ce imi recomantati? Fundaaaaaaaaa jur!

Răspuns Câştigător
| Brandusha16 a răspuns:

Eu am Nokia 6303i si sunt foarte multumita de el. Bateria tine multe zile, are memorie mare, se aude tare si face poze bine. Bafta kiss

1 răspuns:
| Leonard23 a răspuns:

Sti cum e si cu telefoanele astea? El te alege pe tinehee hee! bun acest telefon nu este ideal pentru jocuri! ia un symbian 3 e fb gen E65, N95. PS: o sa ai probleme cu softul!