| AdioTPU a întrebat:

Cum vi se pare următoarea fantezie erotica?
O persoană de sex opus de care vă place și pe care o găsiți apetisant.a să fie întinsă în patul vostru, dezbrăcată, iar pe ea să fie așezate dulciuri gen prăjituri, crema, frișcă, înghețată iar voi să luați cu lingura sau mana dulciurile de pe pielea ei, lui big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dar de ce sa le iau cu lingura sau mana, cand pot sa le iau cu gura/limba?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Delicios

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bah, mâncare e mâncare, nu le amestecam. Plus daca o vad pe una plina de frișcă in pat o trimit sa se spele și să pun așternuturile la spălat.

| Violleta2022 a răspuns:

La barbati functioneaza, la fete/femei nu!

Noi ca sa facem dragoste sau sa fim atrase de o persoana dezbracata de sex opus, trebuie sa avem deja sentimente de iubire pentru persoana aia, ca de nu avem, ne lasa rece, ba chiar punem furtunul cu apa pe el sau chemam Politia ca-i un psihopat in casa la noi.

| VIOLETTAdead a răspuns (pentru Violleta2022):

Ai dat 100k raspunsuri si tu nu ai pus o intrebare FA!? cine te crezi? probabil esti o grasa nespalata care sta toata ziua si da raspunsuri in loc sa se spele, mizerie ce esti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mi se pare deloc amuzant să încurci mâncarea cu sexul. Ce ar urma este să o mănânci pe ea.

| doctorandus a răspuns:

Multe moduri de satisfacere sexuala nu mi se par scarboase, dar a amesteca sexul cu mancare mi se pare scarbos.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Boring as fudge.

| Hammurabi a răspuns:

Sorry, eu nu pot sub nici o formă să amestec erotismul cu ceva de mâncare. Nici măcar clasica frișcă. laughing
Știu că, probabil, ceva nu e în regulă la mine cu chestia asta.
Dar, asta e.
O fată dezbrăcată întinsă pe pat... și dacă mă omori, tot nu pot să o asociez cu ceva ce se mănâncă. laughing
Sunt defect.

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Sa-ti povestesc despre niste prieteni de-ai mei care in loc de frisca au incercat ciorba? laughing))
Si nu s-au obosit sa isi anunte si colegul de apartament sa nu mai manance din ciorba ca si-a bagat ala poola in ea? laughing))

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru sofisis):

Cu ciorba? bleahhh

| Emma30555 a răspuns:

Pe mine nu ma încântă. Mâncarea aia se topeste, mi se pare ca murdărește acel corp sexy, nu-mi place ideea.

| StrongHeart a răspuns:

Nu e faina treaba. As manca toate dulciurile si as lasa femeia sa ofteze nesatisfacuta laughing

| LordCristobal a răspuns:

Mi se pare o fantezie faina si dulce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-a dreptul plictisitoare

| GeorgeCazan a răspuns:

Clar nu.

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Și cu limba, nu mi-ar fi rușine.

| alpha1xyz a răspuns:

Baiete... iti zic eu, ca dupa multi ani de casatorie vei avea parte de asemenea fantezii in viata reala! SPOR LA DULCIURI!